ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Informatory Imię i nazwisko:Noah Plumier
Data urodzenia (znak zodiaku):21.05
Obrazek Zawód / Szkoła: student obecnie czeka na wieść na który kierunek się dostał xD
Historia:Urodził się w Tree Hill jest najstarszy z rodzeństwa. Zawsze świetnie się dogadywał z całą rodziną. Chetnie spędza czas z młodszą siostrą. W tym roku skończył liceum ,był z tych znanych i lubianych przez wszystkich w szkole. Miał spore powodzenie u dziewczyn , ale jakoś nie związał się z żadną z nich. Lubi dobrą zabawę , ale nie w głowie mu teraz prawdziwe związki. Obecnie planuje iść na studia gdzie już złożył papiery (akademia policyjna, muzyko-znawstwo i aktorstwo). Podczas wakacji miał swoją pierwszą sesję jako model , chciał zarobić sobie w ten sposób na wakacje. Stara się usamodzielnić, nadal mieszka z rodzicami, czasami pomaga ojcu w fabryce.

Rodzina:Amanda - matka (dziennikarka w Vogue), Brian - ojciec (właściciel fabryki metalurgicznej w TH), Magnolia- młodsza siostrzyczka, Hector- młodszy brat
Partner / Partnerka: nie posiada
Przyjaciele: Magnolia
Zna: Magnolie, Hectora, Brooke , Quinn

Zainteresowania:*interesuje się serfowanie , sporo czasu spędza na tym z rodzeństwem.
*lubi czytać książki , kiedy ma wolny czas.
*Interesuje się różnymi sportami, lubi być w formie.
*Nigdy nie rozstaje się ze swoimi nieśmiertelnikiem.
*Lubi muzykę , potrafi grać na gitarze.
Lubi:
Nie lubi:
Nie cierpi:
Nawyki:
Uzależnienia:

Gdzie można spotkać: na plaży, w klubach
Ciekawostki:
*Uwielbia chodzić na koncerty , ale tylko te które są grane na żywo.
*Często spędza czas z siostrą.
*Kiedy był dzieckiem uczył się sztuk walki.
*W wieku 12 lat , miał poważny wypadek samochodowy , jechał z kierowcą na szczęście nic mu się nie stało, kierowca zginął na miejscu.
*Nigdy nie był w poważnym związku, za bardzo cenie sobie swoją niezależność, ale to nie znaczy . że nie spotykał się z dziewczynami dla zabawy.
*Choć na zewnątrz jest nie czułym draniem, to w środku jest niepoprawnym romantykiem większość osób nie wie o tym jaki na prawdę jest Noah. Odkrywa się tylko przed swoimi najbliższymi.
* Nie obchodzi go co inni o nim myślą. Informacje o związku Obrazek W związku z:
Od kiedy w związku: (data)
Pierwsza randka:
Wasza piosenka:
Pierwszy seks: (miejsce lub data)
Zaręczyny: (jeśli oczywiście były to gdzie lub data)
Ślub:(data i miejsce)
Rozwód:(oczywiście jeśli miał miejsce)
Dzieci:
Ciekawostki Obrazek Ulubiony kolor:
Ulubiona piosenka:
Ulubiony cytat:Kochaj mnie na tyle, że zanim cokolwiek powiem chwycisz mą rękę i skoczysz za mną w ogień
Ulubione kwiaty:
Ulubione perfumy:
Słabość do:
Dokończ... Kiedy zasypiam myślę o....
Kiedy jestem sam/sama...
Widzę zakochaną parę to...
Na imprezie często...
Przypadkowy seks...
Dla moich przyjaciół...
Kiedy nie mam nastroju...
Często uważam....
Gdy widzę znaną gwiazdę....
Obrazek
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Informatory Imię i nazwisko:Noah Plumier
Data urodzenia (znak zodiaku):21.05
Obrazek Zawód / Szkoła: student obecnie czeka na wieść na który kierunek się dostał xD
Historia:Urodził się w Tree Hill jest najstarszy z rodzeństwa. Zawsze świetnie się dogadywał z całą rodziną. Chętnie spędza czas z młodszą siostrą. W tym roku skończył liceum ,był z tych znanych i lubianych przez wszystkich w szkole. Miał spore powodzenie u dziewczyn , ale jakoś nie związał się z żadną z nich. Lubi dobrą zabawę , ale nie w głowie mu teraz prawdziwe związki. Obecnie planuje iść na studia gdzie już złożył papiery (akademia policyjna, muzyko-znawstwo i aktorstwo). Podczas wakacji miał swoją pierwszą sesję jako model , chciał zarobić sobie w ten sposób na wakacje. Stara się usamodzielnić, nadal mieszka z rodzicami, czasami pomaga ojcu w fabryce. Od maja jest w związku z Bliss. Ukończył pierwszy rok studiów na kierunku aktorstwie. W sierpniu zrezygnowała z tych studiów , po tym jak dostał się do swojej akademii policyjnej.

Rodzina:Amanda - matka (dziennikarka w Vogue), Brian - ojciec (właściciel fabryki metalurgicznej w TH), Magnolia- młodsza siostrzyczka, Hector- młodszy brat
Partner / Partnerka: nie posiada
Przyjaciele: Magnolia
Zna: Magnolie, Hectora, Brooke , Quinn

Zainteresowania:*interesuje się serfowanie , sporo czasu spędza na tym z rodzeństwem.
*lubi czytać książki , kiedy ma wolny czas.
*Interesuje się różnymi sportami, lubi być w formie.
*Nigdy nie rozstaje się ze swoimi nieśmiertelnikiem.
*Lubi muzykę , potrafi grać na gitarze.
Lubi:spędzać czas ze swoją dziewczynom
Nie lubi: zapachu papierosów
Nie cierpi: kłamstwa
Nawyki:
Uzależnienia: od seksu z Bliss

Gdzie można spotkać: na plaży, w klubach
Ciekawostki:
*Uwielbia chodzić na koncerty , ale tylko te które są grane na żywo.
*Często spędza czas z siostrą.
*Kiedy był dzieckiem uczył się sztuk walki.
*W wieku 12 lat , miał poważny wypadek samochodowy , jechał z kierowcą na szczęście nic mu się nie stało, kierowca zginął na miejscu.
*Nigdy nie był w poważnym związku, za bardzo cenie sobie swoją niezależność, ale to nie znaczy . że nie spotykał się z dziewczynami dla zabawy.
*Choć na zewnątrz jest nie czułym draniem, to w środku jest niepoprawnym romantykiem większość osób nie wie o tym jaki na prawdę jest Noah. Odkrywa się tylko przed swoimi najbliższymi.
* Nie obchodzi go co inni o nim myślą. Informacje o związku Obrazek W związku z: Bliss Morgan
Od kiedy w związku: 14.05.2014 r.
Pierwsza randka:
Wasza piosenka:
Pierwszy seks:
Zaręczyny: (jeśli oczywiście były to gdzie lub data)
Ślub:(data i miejsce)
Rozwód:(oczywiście jeśli miał miejsce)
Dzieci:
Ciekawostki Obrazek Ulubiony kolor: czerwony, czarny
Ulubiona piosenka:lubi wiele piosenek
Ulubiony cytat:Kochaj mnie na tyle, że zanim cokolwiek powiem chwycisz mą rękę i skoczysz za mną w ogień
Ulubione kwiaty:wszystkie kwiaty są takie same
Ulubione perfumy:
Słabość do: siostry
Dokończ... Kiedy zasypiam myślę o.... minionym dniu
Kiedy jestem sam/sama... ćwiczę
Widzę zakochaną parę to...uśmiecham się
Na imprezie często... świetnie bawię się ze znajomymi.
Przypadkowy seks... kiedyś tak , teraz nie
Dla moich przyjaciół... zawsze mam czas
Kiedy nie mam nastroju... siadam w fotelu i oglądam seriale
Często uważam....że mam zajebistą siostrę.
Gdy widzę znaną gwiazdę.... nic nie robię
Obrazek EDIT 29.11.2014
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informatory”