Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Przywieźli nas agenci tutaj. Byłem tu w sumie dopiero drugi raz - od razu poszlismy do gabinetu Michaela by pogadać powaznie o tym co teraz
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

przyjechałem z samego rana do Sekcji.trzebabyło załatwić ta sprawę jak najszybciej.Poszedłem do siebie.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Widząc , że Nick nie idzie za mną i woli tu zostać , zabrałam się z budynku i poszłam spacerkiem do swojego mieszkania.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Przebadano mnie pobanadazowano i nim dostałem pokój chciałem rozmówić si z Alex, pojechałem do niej
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

[color-indigo]Dojechaliśmy z Alex do sekcji i z tobołkami szliśmy do środka.Agenci wiedzieli, że przyjdziemy i dobrze bo byłoby cieżko z tymi zakupami walczyć i sie bronić... Poszliśmy pewnie tam gdzie trzeba było i gdzie był dla nas pokoik[/color]
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Przyjechalismy do Sekci by sie przygotowac do misji.-To co? Zbierasz drózyne i idziecie pierwszy jak planowalismy? - zapytałemgdy szlismy korytarzem
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tak , do zobaczenia później-powiedziałam. Przyciągnęłam go do siebie i pocałowałam jego usta....-to na szczęście i uważaj na siebie -powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego. Po chwili poszłam szykować się do akcji.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Kiedy byliśmy już wszyscy gotowi wyszliśmy z sekcji. Wsiedliśmy do do większego samochodu , żebyśmy wszyscy się zmieścili i pojechaliśmy na miejsce gdzie sądziliśmy , że będzie Nikita.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wróciłam z całą ekipą do sekcji. od razu poszłam do Michaela , a agenci zajęli się tymi kolesiami których udało nam się zgarnąć.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Kiedy ogarnęłam się w domy tzn wypakowałam się po podróży i trochę odpoczęłam. Przyjechałam do sekcji. Zaparkowałam samochód , oczywiście zostałam przeszukana i zaprowadzono mnie do szefa.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wsiadłam do samochodu, odpaliłam silnik i z piskiem opon wyjechałam z ich garażu. Pojechałam do centrum.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

/2 tygodnie później
Wróciłam z akcji , z Japonii byłam wykończona i trochę poobijana. Zajęli się mną w sekcji , kiedy już byłam opatrzona. Zdałam raport pożegnałam się z agentami , z którymi pracowałam i wyszłam z budynku. Wsiadłam do samochodu i pojechałam do centrum.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Po dwudniowej misji miałam wyrównane rachunki z sekcją. Dostałam też sporo informacji co dzieje się w Rosji. Przygotowałam się przeprowadziłam sporo rozmów i dzięki pomocy sekcji dostałam się do Rosji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „BUDYNEK "Division"”