Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-no wiesz jakoś takie rzeczy mnie nigdy nie kręciły-powiedziałem do Peyton i złozyłem zamówienie od razu przelałem pieniądze.
-dostawa będzie dzisiaj , albo jutro-powiedziałem do Peyton i pocałowałem jej usteczka.
-a teraz co robimy?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Hmm, no to w takim razie później zajmiemy się tymi rzeczami..-spojrzałem na niego i uśmiechnęłam się..-A teraz możesz pobawić się z córeczką..-powiedziałam i spojrzałam na Kate, która siedziała u mnie na kolanach i gryzła coś zawzięcie.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ok ja mogę pobawić się z córeczką-powiedziałem do Peyton.
-a Ty czym się zajmiesz?-spytałem i wziąłem Kate od Peyton , a ona zaczęła bawić się moim wisiorkiem.
-chyba najlepsza zabawa będzie w ogrodzie-powiedziałem
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-A ja będę na was patrzeć..-powiedziałam i zaśmiałam się..-Albo popływam w basenie..-spojrzałam na niego..
-Możemy iść do ogrodu..-powiedziałam i spojrzałam na nich z uśmiechem, po czym poszliśmy sobie do ogrodu.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszłam do gabinetu, gdzie miałam swoje przybory plastyczne, zaczęłam wycinać i sklejać coś, robiąc kartki... Zajęło mi to kilka godzin, no dobra, może ze dwie.. Gdy już kilka było gotowych, to wyszłam z gabinetu i poszłam w poszukiwaniu moich dzieciaków.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Enrique & Peyton Iglesias”