ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

<tuli>
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Przyjechaliśmy z Ianem do marketu. Weszliśmy do środka i zaczęłam pakować do koszyka rzeczy z listy , którą zrobiłam
-jeśli masz na coś ochotę to wrzucaj do koszyka powiedziałam i spojrzałam w jego oczka
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Spokojnie Kochanie.. tlyko nie przesadzajmy bo za 2 dni wyjeżdzamy więc wiesz..z umiarem - zasmial sie i no prowadził wózek a ona wkładała.Czasem tez cos tam z pólki wrzucił.Choć głownie to było w sumie jakies piwko czy winko xD
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-tak wiem , ale wiesz jedzenie zawsze można zabrać do domu -zaśmiałam się , kiedy mielismy już wszystko poszliśmy do kasy , pewnie jakieś mięcho na grilla kupiliśmy była ładna pogoda , a na tarasie mieliśmy grilla.
-to gdzie teraz ?-spytałam kiedy wyszliśmy z marketu i zaczęliśmy wkładać reklamówki do samochodu.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Hmm..to moze ja proponuje zaiweźć to do domu by nam sie w tym aucie nie ugotowało a potem zostaiwmy autko i pojdziemy se gdzies na spacer połazic tutaj zobaczyc co tu maja ciekawego.Co ty na to Kochanie? - zapytał Ian i ją cmoknął.A potem jak sie spakowali do bagaznika to odwiozł wózek.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-dobrze Kochanie -powiedziałam i wsiadłam do samochodu. Poczekałam na Iana , a kiedy wrócił odpalił silnik i pojechaliśmy do domu zawieźć zakupy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Charleston”