Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-tez cię Kochama Mała - cmoknął jej szyjke jak sobie usiałd awygonie przed nim.
-Wiem, wiem..i znam.I serio..nie znoszę jak ktos udaje kogos kim ne jest.Wiec sie nie zmieniaj - dodał
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Uśmiechnęłam się pod nosem.
-jeśli brakuje Ci czegoś w naszym seksie to możemy coś dodać -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-może masz jakieś fantazję , których jeszcze nie spełniałeś -polizałam jego wargę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Wiesz..jedyne czeog mi brakuje to tgo, że ne mozmey sie jeszcze oficjalne nigdzie pokazc - powiedział.Bo tka było.Ich sex był świetny.
-No ale..skoro lubisz spelniac fantacje..to chętne bym zobaczył jak sie przebeirasz na jakaś policnajteczke czy kogos i mnie przykuwasz do łozka - zasiał się
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-z tym pokazywaniem się oficjalnie , to musisz jeszcze poczekać Skarbie -powiedziałam i pocałowałam jego usteczka.
-a co do przebierania , to nie ma sprawy , ale Ty musisz iść do sex shopu i kupić mi strój -powiedziałam i pocałowałam jego usteczka.
-mi chyba nie sprzedadzą -zaśmiałam się
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hmm..nie wiem czy ci nie sprzedadza.Nie znma sie na tym cz tam trzeba byc w jakims wieku czy cos ale..jasne..kupię ci.Moze nikt mnie nie przyuwazy - zasmial sie i pocałował ją.Raczkami gładził jej brzuszek i cycuszki.
-Wychodizmy?Woda sie robi chłodnawa już..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-zawsze możesz wybrać to co Cię najbardziej kręci Kochanie -powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego.
-jasne wychodzimy -powiedziałam i wstałam z wanny , wyszłam z niej i owinęłam się ręcznikiem czekałam na Nathana.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj..to pewnie tak zrobię - pokiwał głowa a potem tez wyszedł po niej.Wypuścił wode z wanny, otarł sie lekko a potem nawet sie nie owijajac recnzkiem, bo i po co, wzial ja na rece i poszedł z nia do sypialni
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-może być chińszczyzna -powiedziałam do chłopaka i przyszliśmy do łazienki. Nate pewnie po drodze zamówił jedzenie. Rozebrałam się i weszłam do kabiny czekając na Nathana
-choć Przystojniaku
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Jak skończył gadac to przyszedl do łaiznki, rozebrał się migiem i wszedł do niej do kabiny.ZAmknął za sobą.
-No jestem, jestem - odkrecil wodę a potem ak ja ustawił to wziął plyn no i w sumie to lepiej i fjanejją umyc wiec sie tym zaął xD
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-to dobrze bo już tęskniłam -wpiłam się jego usteczka. Założyłam rączki na jego szyi.
-boski jak zawsze -powiedziałam i zabrałam się za mydlenie jego boskiego ciałka.
-nie mogę się doczekać naszego wyjazdu -spojrzałam w jego oczy
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-E tam tęsknilaś..masz mniedzis, tu przed sobą - cmoknął ją.Oj no zakochany był w tej dziewczynie.
-Ja też..poszalejemy na całego - powiedział z zadwoleniem no i sie tma myli
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-planujesz zabrać gdzieś Jamiego ?-spytałam i spojrzałam na niego z uśmiechem. Był już prawie calutki czyściutki. Opukałam go strumieniem wody.
-no teraz jesteś czyściutki -pocałowałam jego usteczka
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No planuję..jak zechce ale to po tym jak wrócimy..wiec bez pospiechu - powiedział i potem wziął prysznic i też ja opłukal z piany.
-Ty tez.I pchnąca - zakrecił wode i wyszli.Podał jej ręcznik i sam tez sie zaczał wycierac

/znikam :*
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

/pa :*
Wyszłam spor prysznica , owinęłam się ręcznikiem kiedy się już wytarłam
-czyli teraz mam Ciebie tylko dla siebie miło -objęłam go w pasie i pocałowałam jego usteczka
-mam nadzieje , że jedzonko będzie niedługo bo zgłodniałam -poszliśmy pewnie do sypialni , skoro tam mieliśmy jeść kolację
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Scottów”