Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wszedłem do sypialni , ubrałem na siebie bokserki i walnąłem się do wyrka, byłem wyjebany , a Emily jeszcze bardziej mi dojebała tymi swoimi wywodami nie miałem siły na nic. Zasnąłem od razu.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszłam do pokoju..
-Bastian, nie wkurzaj się na mnie..-powiedziałam, ale zauważyłam że śpi, więc już nic więcej nie mówiłam, rozczesałam włosy i ubrałam się w pidźamkę, a potem położyłam się do łózka. Zasnęłam po dłuższej chwili.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Obudziłem się następnego ranka, wstałem z łóżka podszedłem do okna , oparłem się o framugę i sobie myślałem.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Obudziłam się jakiś czas po Bastianie, w pierwszej chwili nie zobaczyłam go w łóżku, więc posmutniałam, a potem zobaczyłam go przy oknie. Zsunęłam się z łóżka, podeszłam do niego i objęłam go w pasie od tyłu i pocałowałam jego plecki..
-Hej, kochanie..-powiedziałam cichutko..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-cześć Emily -powiedziałem i spojrzałem na dziewczynę.
-będę się zbierał do pracy , nie wiem jak będzie z wieczorem -powiedziałem i zacząłem się szykować do pracy
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Przepraszam..-powiedziałam cichutko, nim się od niego odsunęłam..
-Yhm.. -mruknęłam tylko cicho i spojrzałam na niego, jak szykował się do pracy, to usiadłam sobie na łóżku i patrzyłam na niego..
-Daj znać w takim razie czy dasz radę się spotkać..-powiedziałam..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jasne , dam znać ale nic nie obiecuje -powiedziałem i spojrzałem na nią
-miłego dnia -dałem jej buziaka w policzek i wyszedłem z sypialni , a później z apartamentu i poszedłem do pracy
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Gdy wyszedł walnęłam się na łóżko, leżałam tak chwilę, a potem zebrałam się, co ciężko mi przyszło, poszłam się umyć, ubrać, a potem wyszłam z domu do pracy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Emily Anderson”