ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Dojechaliśmy do hotelu, odebrałem klucze do naszych pokoi, a potem dałem jeden Mad..
-Proszę, to twój klucz..-powiedziałem do niej.. Po czym wręczyłem jej drugi..-A tu masz klucz do mojego pokoju, jakbyś chciała mnie odwiedzić wieczorem..-powiedziałem i pomachałem brwiami.
-Głodna?
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-dziękuje -powiedziałam i zaskoczyłam się tym drugim kluczem , ale go wzięłam i schowałam do kieszeni spodni
-tak , trochę zgłodniałam , ale marzy mi się też prysznic -powiedziałam do Matta
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-To co? W takim razie.. Pół godzinki na odświeżenie się, a potem widzimy się w restauracji na dole na kolacji?-zapytałem i spojrzałem na nią z uśmiechem..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-myślę , że do dobry pomysł , dzisiaj nie zaczynamy sesji ?-spytałam i spojrzałam na chłopaka , Boy hotelowy zabrał moją walizkę
-to gdzie się spotykamy ?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie, dopiero jutro zaczynamy sesję..-powiedziałem do niej..
-Możemy się spotkać tutaj, w hallu i pójdziemy do restauracji coś zjeść..-powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-dobrze więc widzimy się w hollu za 30 minut -powiedziałam i poszliśmy do windy wysiedliśmy na swoim piętrze , każde z nas poszło do swojego pokoju , ale nie mieliśmy do siebie daleko xD. Weszłam do środka boy hotelowy przyniósł moją walizkę , dałam mu napiwek i poszłam do łazienki wzięłam szybki prysznic przebrałam się i kiedy byłam gotowa pojechałam do holu.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyjechałem na swoje piętro razem z Mad, potem poszedłem do swojego pokoju, wziąłem prysznic, a potem ubrałem się, wypachniłem i poszedłem na dół do hallu.
-Hej piękna..-powiedziałem do Mad, gdy ją zobaczyłem, wziąłem ją za rękę i poszliśmy sobie razem do restauracji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cuzco”