ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Jego fiut bardzo szybko reagował na jej pieszczoty.
-och tak Mała - wydyszał a potem jak już miał dostęp dfo jej cudownych piersi pochylił sie i przyssał do nich.Raz do jednej, raz do drugiej sprawiajac , że jej sutki stwardianły.Reke wsunąłw jej majtki zabawiając sie jej szparką by była gotowa na niego
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Objęłam go nogą w pasie przyciągając go bliżej siebie. Cicho jęknęłam kiedy pieścił moje piersi. Czułam jak moje podniecenie wzrasta. Pocałowałam z języczkiem jego usta. Zsunęłam z niego spodnie razem z bokserkami. Spojrzałam w jego oczka z pożądaniem
-weź mnie Mike -wpiłam się w jego usteczka
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj chyba nie jestes fanką gier wstepnych moja droga.. - zaśmiał sie po jej słowach jak oderwał sie od jej piersi.
-Ale spoko..ja tez nie..nie kiedy jestem z tobą.. - zabrał rekę i nakierował swojego fiuta na jej dziurke i wszedł w nia mocnym pchnięciem wbijajac sie do połowy.ZA 2-3 ruchem był juz w niej cały.Wpił się żarliwie w jej słodkie usta z języczkiem
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-lubię gry wstępne Kochanie , ale nie teraz kiedy mam na Ciebie niesamowitą ochotę -powiedziałam i wpiłam się w jego usta. Objęłam go mocno nogami w pasie. Jęknęłam kiedy wszedł we mnie
-o tak właśnie tego mi trzeba -wpiłam się ustami w jego szyjkę. rączkami błądziłam po jego ciałku.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No tak..to zrozumiałe..nie wyga sie z pożądaniem - zasmial sie lekko i przygryzł jej warke a potem znow całował namietnie.Poruszał szybko biodrami, Rkemai sciskał jej tyłek mocno.Dyszał głosniej czując przyjemnośc.
Po kilku chwilach pchnął ja na stoł a jak sie polozyla to zarzucił sobie jej nogi na ramiona i teraz wchodzil w nia pod innym katem.Mocne, pewne ruchy
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-chyba zawsze tak na mnie działałeś -powiedziałam i wpiłam się w jego usta. Całowałam się z nim przez chwilę po czym leżałam już na stole. Wypychałam bioderka w jego stronę , było idealnie. Jęczałam z rozkoszy , dłonia zacisnęłam na blacie. Poddałam się tej chwili
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

W końcu zapragnął byc bliżej niej.Opuscił jej nózki i sie pochylił nad nia.Cmoknął jej usta a potem juz dobrał sie do jej piersi ściskając je dłońmi i całując, liżąc, przygryzając jej twarde sutki.nie zwalniał temapa czując, że jest coraz bliżej cudownego orgazmu
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzaejmniłam pocałunek , czułam że za chwilę dojdę. Przymknęłam oczka i poddałam się cudownej rozkoszy jaką mi dawał. Po paru mocniejszych pchnięciach doszłam zaciskając się na nim. Krzyknęłam jego imię , a moje ciało drżało.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

I o to chodizło..przyspieszył i nie przestawał czując jak sie na nim zaciska dochodząc.Po kilku chwilach sam poczuł jak szczytuje zalewając sperma jej cipkę.Zamruczał z rozkoszy, chwile jeszcze sie poruszał zwalniajac temapo a potem z niej wyszedł.Pochylił sie i wpił z miłoscia w jej usta.
-Kocham cie Mał..i jak zawsze było idealnie - powiedział z usmiechem a potem zaczał sie ubierac
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek i patrzyłam jak się ubiera. Usiadłam sobie na stole, przyciągnęłam go do siebie za rękę i wpiłam się w jego usta. Brakowało mi tych pocałunków.
-uwielbiam Cię -powiedziałam kiedy oderwałam się od niego.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Wiem..i sie cieszę - powiedział Mike z usmiechem.
-A teraz zbierajmy sie i na lodowisko..połamac się - puscił jej oczko smiejąc się.i sie tam pewnie ubrał do konca, potem kurtke buty no i czekał na Alex.jak była gotowa to pojechali na lodowisko gdzies
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Spędzili tu jeszcze parę upojnych dni , aż nadszedł czas powrotu. Wsiedli do samolotu Alex i polecieli do TH.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”