Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Obudziłem się jakiś czas po niej, jeszcze sobie wesoło pochrapując nim się przebudziłem, spojrzałem na nią z uśmiechem..
-Hej Mała..-powiedziałem jak już otworzyłem oczy..
-Jak się spało?-zapytałem i przetarłem twarz dłońmi.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-dzień dobry -powiedziałam i pocałowałam jego usteczka
-bardzo dobrze mi się spało , a Ty się wyspałeś ?-spytałam i błądziłam rączką po jego nagiej klacie.
-mam ochotę na małe co nieco -powiedziałam z zadziornym uśmieszkiem.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nawet się wyspałem..-powiedziałem i spojrzałem na nią z uśmiechem, przejechałem dłonią po jej nagim ciałku..
-Na jak bardzo małe co nieco liczysz? -zapytałem..-Bo wiesz.. Małych rzeczy.. Raczej nie mogę zaoferować.. Co najwyżej duże..-powiedziałem i odchyliłem kołdrę, odsłaniając mojego na pół sztywnego fiuta..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Spojrzałam na niego , a później jak się odsłonił.
-myślę , że tym jeszcze bardziej się zadowolę -powiedziałam i pocałowałam jego usta , rączką zaczęłam pieścić jego na w półsztywnego członka
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odwzajemniłem jej pocałunek bardzo zachłannie, spojrzałem w jej oczka i westchnąłem czując jej dłoń, wyłożyłem się wygodnie na łóżku..
-Możesz się mną zająć, Mała..-powiedziałem, wplotłem palce w jej włosy i całowałem jej usta zachłannie. Mój fiu powoli budził się do życia.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek.
-tobą zawsze -powiedziałam i zaczęłam schodzić pocałunkami coraz niżej i niżej. Uwielbiałam tego faceta , coraz bardziej mi się podobał. Zaczęłam pieścić ustami jego członka , jajka pieściłam dłońmi , starałam się dać mu jak najwięcej przyjemności.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ooo tak, mruknąłem, czując jak pieści mojego członka..
-Jeszcze, Mała..-powiedziałem i wplotłem palce w jej włosy.. Czułem jak mój członek staje na baczność, jej widok nad moim ciałem był jednym z lepszych i zajebistszych, podniecało mnie to cholernie.
-Oj, Mała, wiesz jak się zając facetem..-powiedziałem.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Lizałam i ssałam dość intensywnie jego członka , czując jak rośnie mi w buzi. Miałam na niego niesamowitą ochotę. Nakręcał mnie jak nikt inny wcześniej , nie przestawałam go pieścić. Chciałam , dać mu jak najwięcej rozkoszy.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Była idealna, mój członek szybko stanął na wysokości zadania, spojrzałem na nią jak mnie pieści ustami, a potem uśmiechnąłem się do niej.
-Chodź tu, Mała..-przyciągnąłem ją do siebie i pocałowałem zachłannie jej usta, przejechałem dłonią po jej tyłeczku.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek , a po chwili siedziałam na nim i poruszałam swoimi bioderkami. Nabijałam się na niego i jęczałam z rozkoszy.
-bosko -całowałam jego usta , przyspieszałam ruchy swoich bioder. Tego mi było trzeba
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ooo tak, Mała jesteś idealna..-powiedziałem i spojrzałem na nią z uśmiechem, przejechałem dłońmi po jej piersiach, a potem ścisnąłem je lekko. Ująłem jej bioderka i pomagałem jej na mnie się poruszać.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

No więc kiedy oboje byliśmy zaspokojeny opadłam na jego rozpaloną skórę.
-bosko , zdecydowanie wiesz jak doprowadzić mnie do totalnego szaleństwa-pocałowałam jego skórę.
-będę się zbierała -po chwili wstałam z niego.
-odezwij się jak się stęsknisz -puściłam mu oczko i zaczęłam się ubierać.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Dobrze, Mała..-powiedziałem do niej i spojrzałem w jej oczka.
-Ty też się odezwij jak się stęsknisz..-powiedziałem i puściłem jej oczko, jeszcze sobie patrzyłem jak się ubiera, a potem sobie poszła do domku, więc najpierw odprowadziłem ją do drzwi i pocałowałem namiętnie na do widzenia xD
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przyniósł mnie do sypialni i położył do łóżka. Poczekałam na niego i wtuliłam się w jego ciałko
-dobranoc Przystojniaku -powiedziałam i przymknęłam oczka po chwili spałam jak zabita
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Vina Cassela”