Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęłam się do niego, a po chwili westchnęłam, gdy wsunął we mnie palce, po czym minęła sekunda i nie miałam majtek.. xD
-Szybko działasz, Grey..-powiedziałam, czując go we mnie, pochyliłam się nad nim i pocałowałam zachłannie jego usta, zaczęłam poruszać swoimi biodrami..
-Masz 10 minut i lecimy..-zaśmiałam się, głosno pojękiwałam bo jednak co jak co, ale wróciłam do pokoju nakręcona na mojego chłopa.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-starczy nam -powiedział i spojrzał na nią.
-a później przelecę Cie w willi kiedy wszyscy będą sobą zajęci -pomachał brwiami
-więc lepiej nie nakładaj majteczek-zaczął pieścić jej guziczek , był cholernie na nią napalony.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Wiem..-powiedziałam, czując jaka jestem na niego napalona i jaki on jest sztywny, poruszałam się na nim mocno.
-Oo tak, Colt, mów mi tak jeszcze..-wydyszałam, czując jak te jego słowa mnie podniecają..
-Yhm, lepiej założę.. Idę poznać Twoją rodzinę, ogarnij się..-wydyszałam, czując jak mi gorąco..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-oni nie będą wiedzieli , że ich nie masz , ale ja będę wiecział. Polizał jej szyjkę złapał ręką za jej pierś
-będzie dobrze Kochanie -przewalił ją na plecki i zaczął mocno ją posuwać. Wchodził w nią po same jajka
-zdecydowanie przelecę Cię w willi -podparł się rękoma po obu jej stronach i całował jej boskie usteczka
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Jesteś niereformowalny..-wyszczerzyłam się do niego..-Ale jak chcesz, to nie założę majtek..-powiedziałam do jego uszka.. A potem przewalił mnie na plecy.
-Yhm, Panie Grey, mocniej..-wydyszałam, czując jego mocne pchnięcia, oplotłam go nogami w pasie..
-Oo tak, albo ja Ciebie..-powiedziałam do niego..
-Może jakiś lodzik pod stołem..-pomachałam brwiami i polizałam swoje wargi..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-Kochanie przed chwilą miałaś problem z majtkami , a teraz chcesz mi loda zaserwować -zaśmiał się i spojrzał w jej oczka
-myślę , że mi się to bardzo spodoba -powiedział i pocałował zaborczo jej usteczka ,
rżnął ją ostro i czuł że za chwilę w niej eksploduje
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Nakręcasz mnie...-powiedziałam, czując jak mi dobrze..-I staje się przy Tobie niegrzeczna..-wyszczerzyłam się do niego, przejechałam językiem po jego szyi. Głośno jęczałam i krzyczałam jego imię..
-Ochh, Colton..-wydyszałam, czując jak mi dobrze..
-Ja to wiem..-powiedziałam i spojrzałam na niego.. Mocno zacisnęłam dłonie na jego ramionach, czując jak moja cipka się na nim zaciska coraz mocniej.

Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-wiesz , że jesteś idealna dla mnie , dlatego to zamieszkanie razem jest genialnym pomysłem , będe Cię brał kiedy najdzie mnie na to ochota -powiedział.
-myślę , że jak będę Cię rżnął kiedy będziesz się uczył lepiej będzie Ci wchodziło do główki -pocałował z języczkiem jej usteczka
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek zachłannie i spojrzałam w jego oczka, przejechałam dłonią po jego klacie.
-Yhm. Będziesz mógł mnie brać, kiedy tylko będziesz chciał..-wydyszałam, czując jak moja cipka zaciska się na nim mocno..
-Occch!-krzyknęłam głośno, czując orgazm.. Pocałowałam go i przygryzłam jego wargę.

Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Jeszcze chwilę się w niej poruszał , aż zalał jej cipkę swoim nasieniem.
Głośno westchnął i opadł na nią
-uwielbiam takie poranki , zwłaszcza kiedy masz na sobie te seksowne szpilki -powiedział i pocałował jej usteczka
-daj mi chwilkę i będę gotowy na grilla-spojrzał w jej oczka
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Yhm, to był zdecydowanie miły poranek..-powiedziałam do niego, głośno oddychając, przeczesałam dłonią jego włosy i pocałowałam go czule..
-Zauważyłam, że Cię kręcą..-pomachałam brwiami..
-No ubieraj się..-powiedziałam, po czym poszłam do łazienki jeszcze, by ogarnąć te jego nasienie z pomiędzy nóg.. xD
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

A on wszedł do łazienki wziął szybki prysznic. Wytarł się ubrał i po 15 minutach był gotowy do drogi
-w takim razie specjalnie je założyłaś , żebym Cię przeleciał Diablico -powiedział i wsunął rękę pod jej kieckę
-to mi się podoba -powiedział kiedy nie wyczuł materiału majteczek.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Hhmm, podobno kobieta zawsze dostaje to czego chce..-powiedziałam i pomachałam brwiami, pocałowałam go namiętnie.
-Yhm.. reszta twojej spermy będzie mi ściekać po nogach..-powiedziałam z rozbawieniem, a potem wzięłam go za rękę..
-Idziemy..-powiedziałam, wyszliśmy z akademika i pojechaliśmy do willi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokoje”