Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-muszę być przy Tobie Skarbie , w końcu jesteś moją partnerką w tańcu -powiedziałem i zaśmiałem się.
-Kocham Cię , a wieczorem Ci to wynagrodzę Piękna -puściłem jej oczko. Napiłem się jeszcze wodę , puściłem od nowa płytę.
-to co wracamy do tańczenia?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Spadaj..-powiedziałam śmiejąc się..-Trzymaj się ode mnie z daleka, bo inaczej to się na Ciebie rzucę..-powiedziałam z rozbawieniem i pocałowałem jego usta zachłannie..
-Też Cię kocham..-puściłam mu oczko, ustawiłam się na parkiecie i pewnie zaczęliśmy znowu tańczyć i tańczyć, i tańczyć.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-Kochanie nie musisz się na mnie rzucać , później Cię przelecę obiecuję Ci to -zaśmiałem się no i wróciliśmy do tańczenia po jakiś 4 h byłem zmęczony.
-chyba na dzisiaj koniec , nie nadam rady dłużej -powiedziałem wzdychają.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Aha, ja to wiem..-powiedziałam, śmiejąc się i spojrzałam na niego.
-Oj, ja też już nie mam siły..-powiedziałam, pot się ze mnie lał..
-Idziemy do domu?-zapytałam i spojrzałam na niego..
-Czy chcesz iść do siebie? Czy oboje idziemy do Ciebie?-zapytałam i podeszłam do niego, przytuliłam się do mojego przystojniaka.
-Nie mam siły na Ciebie..-zaśmiałam się lekko.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-będziesz ją miała jak odpoczniesz -powiedziałem i uśmiechnąłem się do Ems.
-jak chcesz możemy się rozdzielić , albo pójdziesz do mnie -powiedziałem i uśmiechnąłem się. Musiałem w końcu pogadać z siostrą.
-chciałem pogadać z Babi o tej przeprowadzce , żeby wiedzieć na co się szykować , bo niedługo miesiąc się kończy i będzie trzeba płacić za kolejny czynsz -powiedziałem.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No to jak chcesz mogę pójść do siebie, a wy sobie spokojnie porozmawiacie..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczka z uśmiechem..
-A jutro lub później dasz mi znać, co ustalicie, ok?-zapytałam i spojrzałam w jego oczka z uśmiechem /nie chce mi się grać dwoma na raz xD/
-Może tak być?-zapytałam i pocałowałam jego usteczka.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-tak , może być tak Kochanie -powiedziałem i dałem jej buziaka.
-jak chcesz mogę w nocy przyjść do Ciebie , albo spotkamy się tu w szkole z rana -powiedziałem i uśmiechnąłem się do mojej ślicznej dziewczyny.
-jesteś Kochana , wiesz?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No to już jak będziesz miał ochotę..-powiedziałam z uśmiechem..-Możesz wpaść w nocy, jak będzie Ci sie chciało..
-Masz klucz, więc nie widzę problemu, a jak nie, to widzimy się rano..-powiedziałam z uśmiechem i pocałowałam go.
-Wiem o tym..-pokiwałam głową.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-w takim razie jestem pod telefonem jak coś -powiedziałem i zebraliśmy nasze rzeczy , przebraliśmy się i wyszliśmy z sali. Poszliśmy z Ems razem do wyjścia , a później poszliśmy w stronę centrum do apartamentowców gdzie mieszkaliśmy. Każde poszło do swojego mieszkania.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to Ash po dlugim urlopie przyszedl w koncu do prqcy na 12 i prowadzil najpoerw kilka zajec grupowych a potem jeszcze mial 2 h indywidualnych.a potem o 17 jakos zmyl siw do domu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dance Academy”