Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-czasami , nie przyzwyczajaj się -powiedziałam , a po chwili poczułam go między swoimi udami. Głośno westchnęłam odchyliłam głowę do tyłu.
-zdecydowanie wiesz jak mnie nakręcić -wydyszałam , czułam jak robię się mokra.
-długo tak nie wytrzymam -powiedziałam podnieconym głosem.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałem na nią z pomiędzy jej ud i uśmiechnąłem się tylko, mój język sprawnie pracował, pieszcząc ją intensywnie, nie dodawałem paluszków, ale zassałem na chwilę jej łechtaczkę, a potem zacząłem na niej wypisywać alfabet po kolei języczkiem.. Nie miałem zamiaru przestać..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Rozchyliłam bardziej uda i jęczałam coraz głośniej. Czułam jak moje ciało zaczyna drżeć z rozkoszy.
-bosko!-krzyczałam , złapałam go mocniej za włosy. Mój oddech przyspieszył byłam napalona i spragniona jego
-weź mnie !
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnąłem się cwaniacko na jej reakcję i na jej krzyki, po czym przejechałem językiem po całej jej szparce, po czym podsunąłem się do góry, oswobodziłem swojego kutasa i wszedłem w nią z impetem, od razu zacząłem się w nią mocno zagłębiać..
-Oo tak..-wydyszałem i pocałowałem ją zachłannie.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Oplotłam go nogami w pasie i odwzajemniałam jego pocałunki. Nie odrywałam się od jego ust , powoli zatracając się w tym wszystkim. Zapomniałam o wszystkim cieszyłam się chwilą i tą przyjemnością , którą mi dawał
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Poruszałem mocno swoimi biodrami i nie przestawałem ani na chwilę,
była cholernie seksowna i napalona na mnie do granic możliwości, dlatego pieprzyłem ją jak najlepiej potrafiłem..
-Ooo kurwa..-mruknąłem sobie gdzieś w trakcie, była nieziemska..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wpiłam w jego ciało swoje paznokcie. Całowałam zaborczo jego usta i poddałam się chwili.
-bosko -wydyszałam i spojrzałam w jego oczy. Moje ciało błyszczało od potu, mocniej objęłam go nogami w pasie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Poruszałem mocno swoimi bioderkami, wchodząc w nią po same jajka,
byłem mocno napalony i chciałem ją porządnie zaspokoić..
-Idealnie..-powiedziałem i uśmiechnąłem się, nie przestawałem ani na chwilę mocno jej brać..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-zdecydowanie tego potrzebowałam -powiedziałam i wpiłam się ustami w jego szyję. Czułam jak wypełnia mnie swojm twardym kutasem ,wbiłam paznokcie w jego seksowne pośladki
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnąłem się do niej szeroko i nie przestawałem się w niej poruszać,
wsunąłem dłoń pomiędzy nasze ciała i zacząłem pieścić jej guziczek, by dać jej jeszcze więcej doznań..
-Bosko..-mruknąłem i szybko pracowałem bioderkami.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Jęczałam z rozkoszy coraz głośniej. Przymknęłam oczy poddałam się chwili. Zapomniałam o całym świecie
-idealnie Kent -jęknełam i pocałowałam z jezyczkiem jego Usta. Złapałam dłońmi za jego pośladki i mocno je ścisnęłam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Pieprzyłem ją mocno i wchodziłem w nią gwałtownie i do samego końca, chciałem ją zaspokoić porządnie.. Doszliśmy razem w pewnym momencie, głośno dysząc wpiłem się w jej usta i wypełniłem je językiem, łapiąc ją za włosy, oj tego mi było trzeba, a ona była niesamowita..
ODPOWIEDZ

Wróć do „INTERSCOPE RECORDS”