ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Siedział w gabinecie i pracowała od rana miał sporo zleceń, rozbudowywał swoje studio więc było sporo pracy. Zrobił sobie kawę pił i przeglądał papiery Sara , była chyba w pracy , albo czymś się zajmowała w domu
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Akurat dzisiaj miała wolne, to był chyba pierwszy dzień wolnego od nie wiem kiedy. Ani uczelni, ani pracy. Weszłam więc do Coltona do gabinetu..
-Hej kochanie.. Dużo masz jeszcze pracy?-zapytałam i uśmiechnęłam się do niego, podeszłam bliżej i objęłam go od tyłu, pochylając się, bo on pewnie siedział.
-Zrobić Ci kawy?/-zapytałam z uśmiechem.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-cześć Skarbie -powiedziałem
-może zamówimy jakiś obiad , ja powoli kończę , albo możemy pojechać na miasto coś zjeść co Ty na to ?-spytał i pocałował jej usta
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Tak szczerze mówiąc to zrobiłam coś na obiad, więc nie musimy nigdzie iść.. - Powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego. Cmoknelam jego szyjke..
-nastawiłam zaoiekanke z cukini więc za jakieś pół godziny będzie gotowe.. - Uśmiechnęłam się do niego.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-dobrze w takim razie za 30 minut będę wolny , muszę przejrzeć jeszcze trochę papierów , a później będę cały Twój -powiedziałem i spojrzałem na swoją narzeczoną
-to jakie plany mamy po obiedzie ?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-No dobrze, to ty sobie pracuj..-powiedziała z uśmiechem..-A ja idę przygotować talerze i takie tam..-powiedziała.
-Może spacer? Plaża? Hmm?-zaproponowała i uśmiechnęła się do niego.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-dobrze kochanie może być spacer -usmiechnal się do niej
-ja zaraz dołączę a gdzie jemy w domu czy w ogrodzie?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-W domu, kochanie. - Powiedziała i uśmiechnęła się do niego, cmoknęła jego usta a potem poszła szykować i nakładać obiad.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-dobrze to zaraz przyjdę-powiedzial i kończył swoją pracę. Kiedy skończył dopil wodę zamknął laptopa i wyszedł z gabinetu poszedł na obiad
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Coltona Grey`a i Sary Stuart”