Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Rano wyszłam z domu , wsiadłam do samochodu i pojechałam do pracy.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wróciłam do domu po wizycie w więzieniu i rozmowie z Tellerem. Zaparkowałam samochód na podjeździe. Weszłam do domu i poszłam do kuchni szykować coś do jedzenia.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Z samego rana wstałam wyszykowałam się i wyszłam z domu. Wsiadłam do samochodu i pojechałam do pracy.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Przyjechal fajna sportowa fura pod jej dom... zaparkowal przed drzwiami na jakims podjezdzie i wskoczyl wrecz pod drzwi i do nich zadzwonił
No misl fajna zrobiona przez siebie fure do sprawdzenia to czemu mialby pedzic nia sam
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Przyszłam do domu ogarnęłam się po pracy. Kiedy usłyszałam dzwonek do drzwi to podeszłam do nich i je otworzyłam.
-cześć -powiedziałam wesoło
-gotowy na przygodę ?-wyszczerzyłam się do mężczyzny
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- jadne ze jestem hotowy. Bez świetnej zabawy nie sprawdze odpowiednio tej fury - pokazal na odpivowana fure ktora sie prezentowala bardzo okazale
- pytanie czy Ty jestes gotowa na szynka jazde?? - powiedzial z usmiechem. Nie omieszkal zmierzyc jej wzrokiem
- moze to nie na miejscu ale cholernie seksownie wygladadz w tym stroju - lubil taki typ kobiet
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-zawsze jestem gotowa na szybką jazdę --powiedziałam i spojrzałam na niego , a później na jego pojazd
-to co zbieramy się ?-spytałam , a po chwili uśmiechnęłam się do niego słysząc jego słowa
-dziękuje
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Pojazd nie jest jego i niby nie powinna nim jechac de jazda próbna musi byc
- to dobrze bo tylko szybka jazda moze fprawdzic to cacko - usmiechndl sie a potem nawet grzecznie jej otworzyl drzwi
- mowie co widze... moze po jezdzie napijemy sie dobrego drinka... u Ciebie??
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-możemy wrócić na drinka do mnie nie ma żadnego problemu -powiedziałam , a kiedy otworzył m drzwi wsiadłam do samochodu
-to teraz pokaż na co Cię stać -pwoiedziałam wesoło i zapięłam pasy
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Przyjechali na motorze do niej.
-zdecydowanie wolę dwa kolka-powiedzialam i usmiechnelam się do niego niego. Podeszlismy do drzwi otworzyłam je i poszliśmy do salonu.
-jakiego chcesz drinka ?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- wiedzialrm, niby czemu nim pojechalem do pracy - powiedzisl i zaparkowal motor gdzies tam z boku jej domu...
- whisky, starczy mi czysta - powiedzial i gdy sie zajela robieniem drinkow zmierzyl jej tylek i sie cwanie usmiechnal... podszedl do niej od tylu i stsmal blisko...
- czemu tak seksowna babka nie ma faceta?? Nie mow ze nie masz na to czasu bo to furna wymowka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Riley Evans”