Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-jo tak..nir ma tp jak tak zaczac dzien-ppwiedzial i zabral reke i w nia wszedl swoim kutasem.wpul sie w jej usta i porusAl mocno biodrami
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-właśnie tego potrzebowałam -powiedziałam kiedy wszedł we mnie swoim sztywnym kutasem. Oplotłam go nogami w pasie. Zaczęłam wypychać bioderka w jego stronę
-idealnie
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Usmiechnal sie.
-dawno tak milo poranka nie zaczalem-powuedzial Ian i zjechal istami na jej piersi na moment.nie przestawal sie w niej poruszac czujac jak nu idealnie
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ani ja -powiedziałam byłam totalnie na niego nakręcona
-mam nadzieje , że to nie ostatni taki poranek -pojękiwałam z rozkoszy kiedy mnie posuwał. Zaciskałam dłonie coraz mocniej na jego skórze
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-mysle ze cos sie ds z tym zrobic - usmiechnal sie i dalej ja pieprzyl mocno i szybko . wrócił do jej ust calujac je zachlannie..strasznir jej pragnal czlym soba
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Byłam na skraj rozkoszy , pojękiwałam i zaciskałam się na nim coraz mocniej. Aż po paru jego pchnięciach doszłam. Moje ciało zadrżało , a przez nie przeszła fala rozkoszy
-o tak!
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Poczuł to dośc wyraźnie ale nie zwalniał swoich ruchów.Wręcz je przyspiesyzł i dopiero po dłuższej chwili i on doszedł z głosnym jekiem.
-O cholera!..Cudownie Reyna - wpil sie w jej usta i wyszedł z niej dopiero opadajac na plecy na lozku i laiac oddech.
-To co?Zostajesz na sniadanie? - zapytał;
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie mogę muszę zająć się pracą -powiedziałam
-ale innym razem zostanę -powiedziałam i pochyliłam się nad nim i pocałowałam łapczywie jego usta
-jak znajdziesz chwilę daj znać -uśmiechnęłam się do niego
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No ok..jak chhcesz.. - usmiechnal sie i odwzajemnil poclaunek.
-niemniej jak cos to wiesz gdzie mieszkam..i pomysl i grillu..jest dzis chyba na 17 (powiedzmy) wiec jakby co to wpadaj i tyle - dodal i wstal.ZAłozyl na siebie boksekri i koszulke i jakies dresy by ja odporowadzic do drzwi
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jasne , będę pamiętała -powiedziałam i dałam mu buziaka , po czym wyszłam z jego willi i poszłam spacerkiem do siebie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

A ian polazl do kuchni se snaidanie ogarnac
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Po pracy przyjechał do domu. Zjadł tlyko jaka przekąskę bo niedługo miał jeść kolację z Riley. Więc jak wbiła pora to się wyszukiwać i poszedł do escape
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Wskoczyła mu na biodra i przyniósł ją do sypialni, oczywiście po drodze zasypywała jego usta i szyję pocałunkami, więc miała już całkiem seksownie rozmazaną szminkę dookoła ust i czuła jego smak na wargach.. Mruknęła cichutko i spojrzała w jego oczy jak dotarli tutaj.. Przejechała języczkiem po jego szyi.. Trochę czekała na rozwój akcji.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Postawił ja na ziemi jak tu przyszli i rozpial jej sukienkę spośród razu ja z noej zrzucił.westxhnal z zadowolenia na to co widział.
- jezu.. Ale ty jesteś seksowna- powiedzisl i zdjął z siebie koszulkę odpial jej stsnik A potem popchnal al ja na łóżko.cheila moment i był już nas nie.zdjal z niej stanik i dobral się do jej piersi.jedna sciskal dłonią.. A do drugiej dobral się ustsmi
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa i wylądowała zaraz na łóżku, westchnęła cichutko, czując jego usta i język na swojej piersi. Dłonią zjechała na jego krocze i zaczęła go masować przez spodnie, czuła już jednak przez materiał jak staje się nabrzmiały.. Przymknęła oczy i rozpięła jego spodnie, wsunęła dłonie w materiał jego bokserek.. Jęknęła z zadowoleniem, gdy poznała jego wielkość..
-Iannnn.. -zamruczała, pieściła go nadal.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Margot i Iana Chambersów”