Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-jasne, już się robi...-powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej, a potem wziąłem czajnik i zalałem kubki... Zaniosłem chleb na stół i jakieś masło, czy coś.. Kubki też postawiłem na stole..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No to siaj..i jemy - postawila talerz pdzed nim dla siebie tez i siadła.
-Smacznego - powiedziala milo.
-jakie dzis plany?Wiesz wigilia w klubie wieczorem wiec co?Zakuoy jak mowilismy? - zapytala
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Już siadam, siadam..-powiedziałem i zaniosłem kawę na stół, usiadłem sobie wygodnie, a potem wziąłem się za jedzenie..
--Smacznego..-powiedziałem, przeżuwając już jajecznicę..
-No zakupy..-powiedziałem i pokiwałem głową, puściłem jej oczko..
-Dostaniesz ładną sukienkę..-powiedziałem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Noo i super...ale to co?Wyadaloby kupic biolety na bal...mozna po drodz e to zalatic.. oraz jakies ciacho kupic na swieta czy cos.. - bo wigilia to wSOA wiec nie muszamiec zarcia.
-A na 2 dni swiat to sie zorbi jaka salatke czy cos ..co sadzisz?
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post


-No dobra, to się zrobi zakupy i coś na te sałatkę kupi i od razu można podjechać po te bilety do zamku, spoko..-powiedziałem i pokiwałem głową, uśmiechnąłem się do niej..
-Poogarniamy dzisiaj wszystko, by potem było z głowy..-powiedziałem..
-Muszę też oddać garnitur do czyszczenia..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nooo..tlykomusimy sie strszczac bo wiesz, że dzis wszyskto szybciej zamykaja -doddala jedzac sniadanko.
-I jak?dobra jajeczniczka..?Mogla w sumie dodac syzbke czy cos no ale.. - machnela reka.Poszła na latwizne wiec same jajka haha
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No dobrze, kochanie, zaraz się zbierzemy i pojedziemy..-powiedziałem i spojrzałem na nią..
-Albo ja pojadę załatwić bilety i zrobię zakupy, a potem przyjadę po Ciebie i pojedziemy już tylko szukać sukienki..-powiedziałem i pomachałem brwiami.
-Bardzo dobra..-powiedziałem, ja tam nie przepadałem za jakimiś dodatkami do jajecznicy.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No ok..jesli tak wolisz to spoko.To ja za ten czas wemz eprzysnic wlosy wysusze i takie tam i bede ogotwa czkala na ciebie - powiedziala Alice.Skonczyla jesc i popijala kawke sobie ejszcze
/ej coz ta wigilia tam?kto kiedy piszemy itp?
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No dobra, kochanie..-powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej, no i wypilismy jeszcze kawkę bez pośpiechu, a potem wstałem z krzesła.
-Dobra, Mała, jadę, a ty się szykuj..-powiedziałem i puściłem jej oczko, no i ja pojechałem po te zakupy, a ona się poszła szykować..


/możesz juz w tych retrospekcjach pisać.. :)
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ok - no i poszla sobie wziac prysznic apotem wysuszyla wlosy, zorbila lekki make-up i sie ubrała i cekala sobie na Theo.Choc pewnie długo nie musiala bo sie w miae, zgrali w czasie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyszli do kuchni.
-To możemy się zaszyc w domu na święta.. - Uśmiechnął się do niej. Cmoknął jej dłoń i ona robiła kanapki a on jej podawał potrzebne rzeczy. Myl i kroil warzywa. Szybciej poszło..
Siedli sobie przy stole by zjeść.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No zgrany z nich duet choć kroić to on powinien.byl w tym mistrzem.. :)
- smacznego.. no spoko..W sumie ojciec nic nie zapraszał...A do LA na jeden dzień to się nie opłaca A całych świąt tam siedzieć nie chce - powiedziała.
- A twoi rodzice?jak tam?-no co prawda oni chyba za Alice nie orzepadsli bo w końcu zwykła barmanka i to jeszcze w jakim barze wiec beznadzieja partia dla ich syna xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No tak, na jeden dzień to słabo. Więcej w samolocie niż tam.. - Powiedział i spojrzał na nia.
-moi też jakoś nie byli wylewni. Ojciec co prawda dzwonił żebyśmy wpadli na święta. Ale powiedziałem mu że pracuje, więc dał spokój. - wyszczerzył się do niej. On był zadowolony ze nie spędzi z rodzicami świat xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-aha..no to czyli spoko.siedzimy w domu we dwoje i się modlimy by Cię nie wezwali - zaśmiała się
Zjadła że 2 kanapki i starczy.nie była jakoś suowe głodna.
-wezmę szybko prysznic i będę czekać w łóżku ok?-zaproponowała.
-chyba że masz inny plan?-zapytał wstajacnod stołu.stsnela sobie za nim i sienpocylila.cmoknrlanjego szyjke
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Okej kochanie. Idź się przygotuj na tą cudowna noc a ja posprzątam tu i zaraz będę.. - Powiedział, ona poszła a on ogarnął i dojadl do końca. Polazł potem na górę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Theo Eaglestone i Alice Verdury”