Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

- Więc już Ci robię drinka kochanie.. - Powiedziała i weszła do salonu, zapaliła światło. Potem zrobiła im faktycznie po drinku i jak siadl na kanapie to siadla mu na kolanach. Podała mu szklaneczke. A potem pocałowała jego szyję.

Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Wziął od niej szklaneczke z drinkiem
-dziękuję -napił się i przymknął oczy kiedy calowala jego szyję.
-chyba ktoś bardzo się stesknil - powiedzial i bladzil ręka po jej seksownym ciele
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się do niego...
-Bardzo.. - wyszczerzyła się, całowała nadal jego szyjke, a potem zjechała pocałunkami niżej. Ściągnęła jego koszulkę.
-zajmę się tobą.. - Powiedziała i rozpięła jego spodnie.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-skoro tak chcesz -powiedział i spojrzał na nią i na to co robiła.
-ale później ja zajmę się Tobą -powiedział i puścił jej oczko. Był już nieźle na nią nakręcony
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

lubiła mu sprawiać przyjemność. Ściągnęła więc jego spodnie i bokserki a potem wzięła się do roboty. Klęknęła pomiędzy jego udami. Najpierw pieściła jej go jaja. A potem dopiero wsunęła do ust jego chuja.

Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Była najlepsza uwielbiam ich seks i pieszczenia swoich ciał. Napił się i mocniej zlapal ja za wlosy.
-uwielbiam Cię Mała -spojrzał w jej oczy
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa i coraz głębiej wsuwała go w swoje gardło. Uwielbiala patrzeć na niego gdy odplywał. Pomagała sobie nieco dłonią.

Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Nie wiele mu brakowało żeby dość spojrzal na nią kiedy mu obciagala i po chwili zalał jej usteczka. Zlapal ja mocniej przyciągają do siebie. Posadził ja na sobie i nabił na twardego kutasa
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

przelknela jego nasienie i wylizała jego kutasa do czysta a potem ja wciągnął na siebie. Spojrzała w jego oczy i jęknęła głośno czując jak w nią wchodzi.
-Yhm kochankie bosko.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-wiem , że to lubisz Kocico -powiedział i spojrzał w jej oczy. Pomógł jej się na sobie poruszać.
-idealnie -całował jej dekolt i pieścił jej piersi czasami ssał i podgryzał jej sutki
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się dk niego i pocałowała jego usta zachłannie.
-lubię to. - Powiedziała i poruszała mocno swoimi biodrami, ujeżdżając go.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-a ja lubię Ciebie -powiedział i sprzedał jej soczystego klapsa. Czuł jak nabija się na jego sztywną pałę po same jajka
-brakowalo mi tego ostatnio za dużo pracujemy -pocałował jej usta po czym złapał ją mocno i zaczął pieprzyć ją od dołu
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-To możesz trochę mniej pracować, by mieć czas dla swojej dziewczyny.. - Powiedziała i uśmiechnęła się. Wpiła się w jego usta zachłannie i poruszała swoimi biodrami nadal. Było jej bardzo dobrze z nim.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-wiesz że to ode mnie nie zależy - powiedzial głośno dyszac nie zwalnial swoich ruchów. Trzymał ja mocno żeby z niego nie spadła.
-możemy gdzieś wyjechać ba parę dni jeśli masz ochotę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Opiego Winstona i Ruby Mohn”