ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-żebyśmy w innych kwestiach jednak nie mieli takich złych wyborów.. - Powiedziała i spojrzała w jego oczy.
-Nie przesadzaj. Masz mnie.. - Uśmiechnęła się i pocałowała go czule. Dłonią zjechała na jego klatę i zaczęła rozpinac jego koszule.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- jeśli o nasze kontakty chodzi i ten związek to niczego nie żałuję- popatrzył jej w oczy
- możesz się śmiać ale co jeśli takiej kobiety szukałem- prawda była taka że Megan odpowiadała mu wyglądem, upodobania i seksualnymi ale i inteligencja...
- mam Cię, racja i teraz jako moja przyszła żona masz kategoruczny zakaz pieprzenie się z innymi... obejdą się smakiem
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzała na niego, uniosła brew do góry i faktycznie się zaśmiała lekko.
-No dobrze.. Skoro tak uważasz.. To reklamacji nie będzie.. - Powiedziała i wpiła się w jego usta już nieco zachłanniej. Działało na nią to jak do niej mówił.
-Już dawno nie pieprze innych.. - Powiedziała i pchnęła go na to łóżko a potem siadla na nim okrakiem..
Ga ty.. Jako mój przyszły mąż nawet nie możesz patrzeć na inne.. - Powiedziała i wpiła się w jego usta... - choć. Możesz sobie zrobić wieczór kawalerski.. I wszystkie ruchy dozwolone.. - Powiedziała i przejechała językiem po jego klacie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Upadł na łozko smiejąc sie z tego
- Może i faktycznie tego nie robisz ale teraz masz ten zakaz kategoryczny... Wiesz patrzący z boku też nie mogą widzieć innych facetów bo na bigamie Ci nie pozwalam - no bo jeśli jej prawnik takie daje jej rady to co poślubić miałaby każdego z kochanków :P Niemniej tak tylko Joel znał prawde o niej...
Przyciągnał ją do siebie i po chwili to ona była na dole leżąc na plecach... Jo jednak sie z nią całował namiętnie i czule
- aż tak?? Nie wolno Ci dawać zielonych świateł na wszystko, bo ja Ci takowego nie dam...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-dobrze, kochanie. Nie mam zamiaru mieć żadnego innego faceta więc.. Możesz mi zabraniać do woli.. I tak jak będę potrzebować seksu to będziesz jedynym do którego się zgłoszę.. - zaśmiała się i pocałowała jego usta. Zachichotała.
-tak. Masz ostatni raz by się wyszaleć... - Powiedziała i zaśmiała się.
-Więc korzystaj pokim dobra.
Zarzuciła mu ręce na szyję i odwzajemniała te czule pocałunki.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Śmiał się z tej rozmowy bo w sumie ich relacje nie miały nic wspólnego z brzmieniem sobie czegokolwiek... zabawnie było obserwować te nadchodzące zmiany i tyle
Stopniowo się rozmiarami i byli oboje dla siebie czuli... czasami tak mieli i w sumie to ostatnimi czasy częściej się kochali niż pielgrzymi bo ten obecny czas był czasem wsparcia siebie nawzajem
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Skoro tak to pewnie sobie nsobiecywali niewiadomo co i w końcu kochali się namiętnie i czule aż ładnie zasnęli w swoich ramionach.
Megan obudziła się rano, spojrzała na śpiącego Joela. Wszystko brzmiało jak bajka dla niej ale miała wiele wątpliwości by jemu to robić...
Poszła do łazienki by wziąć prysznic a potem się ubrała.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Przebudzil się gdy brała prysznic i gdy chciał dołączyć to się już ubierasz
- buku nie zdążyłem... następnym razem mnie obudź- powiedział i wziął prysznic sam...
On się tak nie głosił jak ona... dla niego nie był to problem z dwóch względów. Po pierwsze miał gdzieś takie umowy i papierki a po drugie kochał Megan i dla niej to nie było poświęcenie... zresztą to nie była laska bo chce slubu bo dziecko i chce to usidlic... Nie było podstępów i dlatego nie miał oporów
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzała w jego oczy i uśmiechnęła się. Patrzyła sobie chwilę na niego.. A potem wróciła do pokoju. Wysuszyła najpierw włosy.
Siadła sobie na łóżku i czekała na Joela..
-jedziemy gdzieś na śniadanie? - zapytała i uśmiechnęła się do niego.
-A potem na zakupy? Wybrać obrączki.. Jakaś sukienkę?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Wrocil więc tez bo nie czekała zbyt długo. Wysunął na siebie ciuchy
- możemy zjeść na mieście a potem owszem para rzeczy musimy kupić... - cmoknal ja
- garniak dla mnie też się przyda - no co nie ma takiego który nadawały się do zeniaczki więc kupi nowy
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No dobra, to w takim razie jedziemy na śniadanie, a potem zakupy..-uśmiechnęła się do niego, podeszła i pocałowała jego usta czule.
-Wiesz, że to jest na maksa szalone, co robimy?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Dokładnie tak - zebrał sie a potem odwzajemnił pocałunek
- może i tak ale praktycznie bez dwóch zdań to do nas pasuje - zaśmiał sie
- a ślub z czy bez świadków?? No bo wiesz nie wiem czy informować Kevina już teraz czy potem
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Bo jesteśmy tak samo szaleni jak to co robimy? - zapytała z rozbawieniem.
-mozesz go powiadomić od razu i może być świadkiem. To byłoby całkiem fajne. Mieć go przy sobie w takim dniu. - powiedziała. Lubiła Kevina. Ufała mu.
Zebrali się stąd w końcu u pojechali coś zjeść na śniadanie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DROGI”