Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Możecie sobie zrobić.. - powiedział i zaśmiał się. - na prawdę mi to nie będzie przeszkadzać.. - uśmiechnął się.
Wrócili do domu..
-mówisz? Że noc poślubna? - objął ja w pasie i pocałował zachlannie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-okey... to pogadam z nią.. choć wiesz że to się wiąże z pewnie jakimś wypadnie do nc czy coś4-zasmiala się.
-No u nas to za długo czekać wiec..proponuję dziś i noc poślubna4-zasmiala się i pocałowała to.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-kochanie, ufam ci.. Ba.. Wiem że nic głupiego nie zrobicie.. A jak już będziecie chciały jakiś trójkąt to proszę po mnie dzwonić.. - powiedział i pocałował ją namiętnie..
-poza tym.. Jak bardzo będziesz chciała tego chłopa z NC, to jakoś to przeżyję. Wiem że mnie kochasz.. I tylko tyle się dla mnie liczy.
-yhm. Bardzo mi się podoba.. I jak chcesz możemy jakoś poeksperymentowac znowu.. - powiedział i pomachał brwiami. Wpil się w jej usta..
-kocham cię mała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-o no jaki cwany... zachciało ci sienorzelecoec moja bff -poprosiła mu palcem śmiejąc się.no ale w zasadzie...jak już by miał kogoś ruchac to woła J niż jaka obca xd
A potem zrobiła na niego oczy.
-ty tak serio?-No w sumie z jednej strony wie fajnie ale drugiej.noo mógłby być bardziej zazdrosny:p

-o czyżby się Pani spodobało4-zasmiala się i odwzajemnila pocałunek A potem to już szybko do donu
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiał się i spojrzał na Alice..
-no co? Całkiem niezła z niej laska. A do tej pory była cały czas zajęta.. Więc teraz wypadałoby korzystać z okazji..
-tak.. W sensie. Wydaje mi się że zakazany owoc smakuje jeszcze bardziej... - spojrzał w jej oczy..
-a teraz wolę ci dać swobodę, w końcu to wieczór panieński.. Ostatni taki gdy się na coś takiego zgadzam.. - zaśmiał się..
-jasne że tak.. Umiesz sprawić facetowi przyjemność. I to duża.. - zaśmiał się.. Pocałował jej usta zaborczo i przyszpilil ja do ściany.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- Oj ja Ci dam korzystać-trzepnela go w ramię śmiejąc się.choc generalnie nawet się nie obraziła ani nic...nawet wiedząc że to nie koniecznie żarty.
-No okey.. więc jeśli coś to no ten tego... Ale ci powiem.. by nie było- choć raczej nie zamierzała to zdradzać.predzsj by poszła w tej trójkąt xd
-No i widzisz jaka masz idealną żonę-zamruczala jak ja tak przyszpilil i pocałowała go ostro. Rękami już rozpisala jego koszulę tak gdzieś do położy by potem po prostu mu ja Djac przez głowę bo szybciej.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiał się jak go trzepnela..
-no dobra.. - powiedział i pocałował ją namiętnie. Miał nadzieje ze nie pójdzie w tango z żadnym jednak.. No jak pójdzie to trudno.
-idealna.. - powiedział i pocałował ją zaborczo a potem pomógł z koszula.. Rozpial jej sukienkę i zsunal ja na podłogę.. Chwycił jje tyłek i podniósł ja do góry. Nie odgrywał się od jej ust.
Zaraz pozbył się swoich spodni, a w zasadzie opuścił je trochę i ściągnął bokserki. Naparl na nią swym sztywnym już chujem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-uwielbiam gdy tak na mnie reagujesz Kochanie - bo już nawet nie musiała nic robić A był sztywny.oplotla to nogami pasie.oj też była nakręcona...
-zerznij mnie..Tak tu i teraz...szybko...A potem się zajmę Tobą- ppwiedzial A patrząc mu w oczy.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Nie musiała mu dwa razy mówić.. Był napalony na nią mocno więc zerwał z niej majteczki i wbił się chujem w jej mokrą cipke.
Jęknął cicho pod nosem i od razu mocno zaczął ją pieprzyć. Jego ruchy były szybkie i głębokie. Dyszał głośno.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-opony tsakkk.- jezknela głośno jak w nią wszedł.mocnonzaciskala palce na jego ramionach. Wypychala biodra mu niemu czując jak cholernie jest napalona.wiedziala że dużo jej nie trzeba...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

A on nie przestawal ani na chwilę. Mocno się w nią wbijał i całował jej usta zaborczo. Musiał jej wybić z głowy innych facetów z NC. dłońmi trochę ja podrtrzymywal, a trochę ściskał jej piersi, które nadal były uwięzione w staniku, bo ich nie zdążył uwolnić. Brał ją ostro, sam był też blisko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj miała ich wybitych keidy byla z n8im..ale e NC... ;)
-Jeczala i krzyczala coraz glosniej.Mocno oplatała go nogami by nie spasc..
-Jeszcze moment Skarbie - wydyszala i wpila sie mocno w jego usta..przygryzła jego warge a potem wbila paznokcie wjego rmaiona glosno wyjaz z rozkoszy kiedy jej cialo zalewal boski orgazm
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Gdy ona doszła on też dał upust swoim emocjom i wbił się w nią mocno by dojść z głośnym jekiem. Oparł głowę o jej ramie i zastygl na chwilę. A potem zsunal ja z siebie, przerzucil przez ramię. Ściągnął w miejscu spodnie nogami. I polazl z nią do sypialni.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Theo Eaglestone i Alice Verdury”