Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Nie mam zamiaru przepraszać za to że tak czuję czy nie jestem w stanie dać więcej.. - powiedziala i westchnęła..
-James.. Ja na prawdę nie robię tego na złość czy żeby cię wkurzyc.. - powiedziała i przytuliła się do niego..
-Kocham cię.. Muszę się tylko nauczyć ci ufać na nowo, ok? - spojrzała w jego oczy..
-Oczywiście że zostań.. - powiedziała. Pocałowała go czule..
-Po prostu.. - spojrzała na niego i tą jego minę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No nie patrz tak na mnie..powiedzałem ok.Po temacie.. wyjasnilas mi wszystko - powiedzial.
-Mimo to dalej chce byc z toba..jednak...to ze nie jestemsy..razem..to ja sie bje ze kiedys to wykorzystasz i po prostu odejrzesz z innym.ale..pewnie bym sobie tlyko na to zaluzyl wiec..jest jak jest..nie poruszajmy tego tematu najlepiej - dodal i ja pocalowal.
Wolal juz o tym nie gadac bo znow sie ebdzie kiepsko psychicznie czuł a po co mu to
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Nie bój się..-powiedziała do niego i uśmiechnęła się lekko do niego.
-Nie chcę odejść od Ciebie.. -dodała..-Chcę by było jak dawniej..-powiedziała i pocałowała go czule.. Bo bardzo tego chciała.
-Chodźmy do łóżka.. - powiedziała i pociągnęła go za rękę wgłąb domu no i poszli na górę do sypialni, w końcu byli najedzeni.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyjechali do niej do domu pewnie najpierw..
-Wezmę tylko rzeczy na jutro.. - powiedziała i cóż. Wysiadła i poszła wziąć rzeczy sobie na jutro i akta spraw, laptopa itp.
Wróciła po jakiś 15 minutach..
-Dobra, jedziemy do ciebie. - i pojechali.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Erici Specter”