Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Uzalzniasz mnie od siebie..choc nie wiem jak to mozlowe - powiedziala po pocalunku i usmiechnela sie do niego.
-tO CO? zOSTAJESZ NA NOC CZY UCIEKASZ? - ZAPYTALA ZBIERAJAC SUKIENKE ITP
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- I i to chodzi kochanie.. Byś nie mogła beze mnie żyć..
-Zostanę.. - uśmiechnął się do niej..
-Ale co? Najpierw prysznic?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Yhm..to twoj niecny plan..niech bedzie.Podba mi sie - zasmiala sie.
-Tak..zdecydowan prysznic a potem spimy..b bede w pracy nieprytomna - powiedziala weoslo i przyslzi do sypialni.Wziela sobie kozulke do spania zostawila ciuchy gdzies tam na fotelu czy cos no i poslzi sobie razme wziac szybki prysznic juz grzecznie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Z rana przyszła od Marka.wziela prysznic ubrała się i pojechała od pracy. Wróciła po 14.zjadła obiad.. ogarnęła aobieblilka spraw.. kilka telefonów.. no i już potem się wystroila. Włosy makijaże i naszykowlaa ubranie i czekała już w bieliźnie sobie na swojego faceta.

https://images.app.goo.gl/z3eEzVh1MCwNa55d8

https://images.app.goo.gl/rtxmF524YcHxKx4D8
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

O nawet coś tam pracował dzisiaj a w końcu wieczorem poprosił jakiegoś pracownika by po nich przyjechał.. Więc miał czas dla niej póki co. Pewnie koło 7 się zjawił u niej.
Zapukal i czekał aż mu otworzy.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Uslyszawszy pytanie podeszła do drzwi.w samej bieliźnie ofc. Zerknela jednak przez wizjer by się upewnić że to Mark A nie czasem jakiś sąsiad po cukier xd
Otworzyła wiec mu.
-dobry wieczór.. -uśmiechnęła się figlarnie.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Ołłł.. - aż syknął jak ją zobaczył..
-jaka szkoda że musimy szybko iść.. - powiedział, ale widząc jej minę to parsknął śmiechem i pocałował ją namiętnie..
Objął ją w pasie i podniósł do góry..
-Wyglądasz zabójczo.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- oj.. nie wiem kto by na tym stracił-odparła po tamtym.
A potem już oplotla to nogami i rękami jak ja niósł.calowali się.
- tak szybciutko... - dodała...
-wiesz..przynajmniej na spotkaniu nie będziesz tak myślał intensywnie by było już koniec i byśmy się mogli kochać-zażartowała.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Ja wiem ze to ja.. - zaśmiał się i spojrzał na nią. Podszedł z nią do kanapy.. I położył ją pochylajac się nad nią. Dossal się do jej piersi uwalniajac je ze stanika..
-Po drinku i tak będziesz moja..-uśmiechnal się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Po drinku..bez drinka, przed drinkiem..ja juz jestem twoja -doaprla i westchnela czujac jego pieszczoty na piersiach.
Zjechala lapkami do jego spodni i je odbiela a potem zsunela lekko wraz z bokserkami i wysobodziwszy jego sprzet zaczela go masowac
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Bardzo mi się podoba ta deklaracja.. - powiedział z uśmiechem a potem dłonią już masował jej cipke. Gdy była gotowa to odchylil materiał majtek na bok i zaczął ja posuwac..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Nie mieli wiele czasu wie to zdecydowanie będzie namiettny i szybki numerek.calowala to namiętnie.. zarzucił jedna nogę na jego biodra.. wypychala mi niemu bioderka.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Ooo tak, mała.. - mruknął sobie pod nosem i posuwał ja coraz mocniej, wchodził głębiej i pochylał się by ją pocałować..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wypychala do niego bioderka. Obiecałaś ie piersiami k jego klatę...Całował jego usta.oj cholernie była nakręcona.. jej cipke spłonęła.. pulsowal A coraz mocniej..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Pieprzył ja wiec mocno i szybko, czując jak już corsz częściej się na nim zaciska..
-Jesteś boska.. - wydyszal. Wpil się w jej cycki i ssal jej skutki mocno.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Savanah Bloom”