Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ochh taakkk..jeszcze sekundy..ochhhh jakk..doo..brzee....och taakkkk! - krzyknela w konc glosn czujac jak dochodzi.jej cialo wygielo sie w luk..cipka smpazmatycnzie zaciskala sie na jego fiucie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Jej jęki doprowadziły go też do szaleństwa. Nie przestał ani na chwilę tylko dalej się w nią mocno wbijał. Dłonią pieścił jej cipke dość intensywnie., czując jak się na nim zaciska..
-IDEAŁ.. - mruknął i tak ja rżnął aż nie doszedł. Zalal jej cipke intensywnie..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wpila sie w jego usta ostro i dlugo.
-Noo..teraz mozna isc na drinka..i nie myslec o glupotach - zasmiala sie dyszac troche jednak ejszcze.Wysmyknela sie z niego i siegnela po husteckzi by sie wytrzec a potem popraiwla bielizne i zalozyla sukieke
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Pięknie wyglądasz.. - powiedział do niej jak już się ubrała. Też wstał z tej kanapy i ubrał się, poprawił i nawet włosy przeczesał.
-Ale owszem.. Mamy trzy minutki i będzie po nas taksi.. - powiedział z uśmiechem. No i się zebrali i pojechali do klubu.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

On chyba u niej zostawił auto więc tutaj przyjechali.
-Jutro znów na rano.. Więc.. Do łóżka.. - powiedział do niej jak weszli do mieszkania. Przytrzymał ja w pasie i pocałował ją namiętnie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-a co ty mi będziesz przekazywał co? Nie myśl sobie-pokiwala mu palcem A potem zaśmiała się.odwzajembila pocałunek.
-śpisz że mną? -zapytała i w sumie to pociągnęła to za sobą do sypialni.nie miała nawet już nic na myśli ale nie... chociaż się poprzytulac xd
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

przyjechali do niej.
- no niestety laba się skończyła. Teraz już do urlopu prwcuje cały czas -powiexziaka.
-jestem padnięty.. Ale było super... chcesz wejść napawa czy drinka czy coś czy już jedziesz?-zapytała
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Mogę wejść.. Jednak skoro jesteś padnięta to lepiej odpocznij.. - powiedział miło.. Pocałował ją namiętnie.
-Zobaczymy się jutro po twojej pracy? - zapytał miło. No i pewnie tak ustalili no i on pojechał do siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Savanah Bloom”