ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Eee tam. Wcale nie było ciężko xD
Skoro szybko reagował to nie przestawała ani na chwilę aż już całkiem się prężył.. Spojrzała wtedy na niego i podniosła się i przysunela się do niego i nadziała się na jego chuja, po czym zaczęła ostro się na niego nabijać.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-tobie wiecznie mało.. -zasmiak się i wpil się w jej usta.sciskal rękami jej pośladki pomagając się na nim poruszać.jej twarde sutki cudownie docierały się o jego klate
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się i zwolniła..
-Mogę przestać.. - powiedziała teraz tylko powolutku poruszając bioderkami. Patrzyła w jego oczy i pocałowała czule jego usta..
-ale to nie chyba to czego chcesz w tym momencie?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-zdecydowanie nie to.. -zgodził się z nia lapiac ja w pasie i po chwili już był góra.liod rwzu ruszyl do robott wchodząc w niie coraz szybciej i mocniej.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Ejjjj.. - zaśmiała się jak wylądowała pod nim i już tak szybko się w niej poruszał.
-Mam krzyczeć jak wczoraj? - zaśmiała się i westchnęła.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-a krzycz... choć dziś raczej mniej ludzi..każdy pewnie śpi.. albo to nie ma..- zasmial się. Bo do wieczorem to raczej tu nie za wiele ludzi xd A chłopaki to pewnie jak się uchlali to dalej mocno spia. W wqrsztscie nie ebdzie sluchac hah
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się i spojrzała na niego.. Przejechała dłońmi po jego ramionach.
-Boże. Jak ja cię kocham.. - uśmiechnęła się do neigoi całowała go namiętnie. Przy każdym jego ruchu jeczac póki co xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-jak tak mówisz to mam ochotę Cię porwać już teraz zaraz do najbliższego kościoła i wziąć za żonę bez nikogo... 4-zaamial się i wpil się w jej usta A potem dossal do jej piersi. Pieprzyl ja ostro czując jak pomału się zbliża do finiszu
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- A potem już tylko za włosy i do jaskini i do końca życia seks.. - powiedziała z rozbawieniem i pocałowała go namiętnie. Jęknęła głośniej.
-Oo tak kochanie już niedlugo.. - powiedziała..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- nie zapomnij że jeszcze musiałabyś mnie żywić.. I to porządnie.. -dodał wesoło.
A potem już ja pieprzyl ostro aż oboje nie doszli.doszedl w niej i padł na łóżko dyszac głośno.
-kobieta ideał!
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Yhm. Jadlbys że mnie.. - zaśmiała się i spojrzała na niego.
Cmokneła jego klate..
-To co? Do kościoła teraz? - zapytała z rozbawieniem i poszła do WC wylać z siebie jego nasienie xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jasne..jak tlyko chcesz to ja nie widz eproblemu..ale nei wie czy stroje amy odpowiednie by nas wpuscili - zasmial sie.No i jak ona wstala to on sie ubral juz i tma lozko nieco ogarnal.Wrzucil posciel do kosza na prane bo wiaodmo.. xD
A [otem jz sobie czekal na nia.
-Po drosdze sniadanie jakies? - zapytal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się i spojrzała na jego strój. Ona miała ładny bo po pracy. Ubrała się szybko.
-A mozemy najpierw do domu. Wziąć prysznic? Potem pojedziemy na śniadanie, co? - zapytała no i tak zrobili xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB SOA”