Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Serio? Co t ymozesz wiedziec skoro jestes z moim kzynem - zasmial sie ale puscil jej oczko bo zarcik.
-Oj..no jest jak jest..mowie ze no jak chcesz to spoko..ale nie zmszam.. - usmiechnal sie.W konc sie przyjaźnili mimo wszyskto.Wgl ta cala relka zakrecona ze ona tera zbyla z jego kuzynem ale noo xD
-Dobra..o sexie sluchac nie ale ej..serio? ale ze mas zjakie spodejrzenia? Pytalas go o to? - zaciakwil sie
A oni czemu sie rozstali? xD
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Ta sama krew.. Chyba mam słabość do waszej rodziny.. - zaśmiała się delikatnie.
-Kurde.. To jest niemożliwe.. Wiesz jak jego nie ma to ja tęsknię, dzwonię.. A on nie dość że ma Zawsze ciekawsze zajęcie. To jeszcze nie ma parcia jak wraca.. Wiesz.. Kiedyś na każdy jego wyjazd to brałam wolne i jeździłam z nim.. A teraz tego nie chce.. Nie mam żadnych dowodów ani nic.. Może za dużo myślę na ten temat.. Ale kurcze.. Sama nie wiem Ian.. Może to moja psychoza.


Cill z Ianem poznali się jak Ian mieszkał w NY, gdy dziewczyna miała coś ala okres buntu. Zaprzyjaźnili się jeszcze w liceum, a po jakimś czasie zaczęli się spotykać, co trwało dość długo, bo jakieś dwa lata. Ian był jej pierwszą 'poważną' miłością. Rozstali się, gdy Ian zaczął pakować się w kłopoty i bawić w nielegalne wyścigi, mówiąc, że chce aby była bezpieczna. Nadal się przyjaźnili, jednak nie już tak jak przed tym wszystkim.. Po jakimś czasie, w zasadzie gdy Cill wyjechała, to kontakt im się urwał.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-no chyba.. dobrze że więcej tu kuzynów itp nie zjechało4-zaamial się.
-hmm... no to w sumie.. ja nic nie chce mówić ale.. może masz rację... albo może nie koniecznie romans ale.. noo.. ile wy już jesteście razem? Wiesz... nie zawsze jest tak ze kończy się jak i endem..może się wypaliloncos między wami.. taki związek poniekąd na odległość.. to jednak może dobić związek.. - ppwiedzial co myslal
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się..
-Może właśnie źle.. Wymieniłabym model na kolejnego i z głowy.. - powiedziała i spojrzała na niego.
-Myślisz? Kurcze to jednak nie jest wesołe co mówisz.. A jesteśmy już razem długo.. Jakieś 4 lata czy nawet ponad.. Jak przyjechałam tutajto prawie od razu się poznaliśmy i zaczęliśmy się spotykać.. - powiedziała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ej ej... nie bądź taka cwana. - pokiwal jej palcem.
- Oj no to nie wiem..chcesz to mogę Ci powiedzieć coś w stylu... na bank się mylisz. Zdaje ci się.wszystko jest ok -powiedzisl.
-no mówię co myślę.. przyjaznimh się.. poniekadwiec..noo... Ale to może serio..pogadaj z nim.pezy najbliższej okazji i tyle... szczera rozmowa powinna wyjaśnić wszystko... albo przynajmniej coś- dodal
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Bez sensu mówić to co człowiek chce usłyszeć.. Lepiej mówić co się myśli bo zawsze zdanie kogoś innego się przyda.. - uśmiechnęła się miło i wypiła do końca czekoladę..
-Muszę z nim w takim razie porozmawiać. Jak tylko wróci do domu.. - powiedziała i spojrzała na przyjaciela.
-Dzięki Ian.-powiedziała i jakoś się tak zapędziła ze złapała na stoliku jego dłoń.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-no właśnie wiec wiesz... już co myślę- uśmiechnął się.
-bie ma sprawy.. wgl to.. Kiedy nie wraca? Może chcesz nieeiem.. wyskoczy na jakiegoś drinka czy gdzieś wieczorem? Albo nie wiem.. kino..cokolwiek? Wiesz by s tak nie siedziała sama w domu..I nie myślała? -zaproponował.usmiechnal się zedkajsc na jej łapkę.pomizial ja kciukiem
/znikam
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Ciężko powiedzieć kiedy wraca :P
-Wraca za jakiś tydzień.. - powiedziała i spojrzała na przyjaciela.
-I chyba chętnie skorzystam z propozycji bo ostatnio to serio, ciągle siedzę i się zamartwiam.. - Westchnęła i uśmiechnęła się.
-Wiec.. Może w takim razie kino? - bo już trochę pogadali.. A tak na drinka od razu? Dangerous!
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

za bardzo długo bo teraz ma małe dziecko wiec wiesz... xD
-Yhm..no i widzisz..to juz nie ebdziesz sie zamartwaiac.. - wyszczerzyl sie i dopil czekoade.
-Dobra..to co?Podjade po ciebie o ktorej? - zapytal
-Chyba ze teraz z marszu chcesz..?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Ooo proszę. Haha :D
-A w sumie.. To mozna i teraz.. Ale faktycznie po kinie idziemy coś zjeść.. - uśmiechnęła się do Iana.
Chwilę jeszcze siedzieli sprawdzając jakie seanse są w kinie a gdy zarezerwowali bilety to wyszli z kawiarni i pojechali autem Iana do kina.
ODPOWIEDZ

Wróć do „CHOCOLAND”