Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

...
Owen Vierii * lat 27 *Policjant
Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Lilly Rose & Owen i Natii
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Adam Conant *lat 18 * licealista III klasa* >>><<< Tommy Conlon*lat 18*licealista III klasa*
Komórka & Szafa & Informator & Relacje>>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Adam Story>>>>><<<<< Warrior
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Clayton Evans *lat 26*Agent Sportowy >>><<<Charles Brandon* lat 21 * III rok Teatrologi
Komórka & Szafa & Informator & Relacje >>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Clay >>>>><<<<< Duke of Suffolk
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Nie wiem co ma rozumieć przez mały barek ale może to jakaś tam właśnie kafrjka czy coś xd
PrzysLi wiec sobie i wzięli kupili jakieś kanapki czybcos i jakaś kawkę.
-generalnie to..ludzie ok choć słyszę czasem za pelcmsi że ty mi załatwiłeś robotę itp..-dodala
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Olej to w takim razie.. - powiedział i uśmiechnął się do niej. - bo jak będą nas razem widzieli to i tam będą gadać.. - zaśmiał się i coś tam sobie wzięli małego do jedzenia i siedli przy stoliku..
-poza tym spoko?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No wiem wiem wie colewka..przyszlam tu pracowac,, czegos sie nauczyc a nie przyjaxnić.. - wzruszyla rmaionami.W koncu nigdzie nie ebdzie tka z ekazdy sie z kazdym lui.
-Rozumiem z ekonczysz tak jak ja? Wiec wrocimy razme do domu?
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiał się na jej pytanie.. - nawet jakbym kończył inaczej to bym musiał na ciebie czekać.. Ale owszem.. Skończymy razem i wrócimy razem.
-i bardzo dobrze, mała. Nic się nie martw.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj wcale, ze nie..w koncu moge wrocic pieszo albo taksowka - powiedziala i tma zjadla t akanpke.
-No wiem, wiem..ale dzieki za slowa otuchy - powiedziala.
-Dobra..zbierjamy sie..nie chce tu siedziec nie wiem ile i sie obijac pierwszego dnia..mimo, ze to tlyko staz - powiedziala wstajac.A potem wrocili do swoich zajec by sie spotkac o tej 14 przy wejsciu
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-no wypadałoby.. chce wiedzieć na co mogę liczyć.. I jak coś to W wiesz.. szukać innej pracy- dodala.no i w kadrach Wszystko ogarnęła i tam wpisali w paowry ich itp no i już sobie przyszli coś zjeść.
-ale do szefa pójdę po pracy.. na apokojnie-dodala
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Noo jasne, na spokojnie..-powiedział i uśmiechnął się do niej, kupili sobie po jakiejś bułeczce dobrej na lunch..
-Skoro już jesteśmy oficjalnie razem, to po pracy pojedziemy do knajpy na dobry obiad..-powiedział do niej.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-uu a stawieasz? - zasmiala sie.
-To prawie jak..ranka.. - zasmiala sie.
-Niemniej fajnie..mnnie pasuje - powiedziala i cmoknela go lekko.
-a jeszcze no tak jak cos to moz ekeidys skoczymy razem an strzlenice?wies.z.niby pracuje w laboratorium ale no to tez musze cwiczyc by nie wyjsc z wprawy..jak ejstem w terenie.. - dodala
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-NIe, ty stawiasz.. podobno jesteś teraz bogata..-zaśmiał się i pokręcił głowa.
-Jasne, że stawiam, co to za pytanie w ogóle..
-Hmm.. Może więc jutro po pracy sobie zostaniemy? - zapytał milo i jedli sobie i pili kawkę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj bogata..z tej kasy rodzicow..wcale nie taki majatek mi zostaiwli dranie - bo wiekszosc poslzo na splate dlugow itp.
-Ale noo.ok..moze bgatsza od ciebie..choc musze se aut kupic wiec..zara zbede biedna - powiedziala woelso.
-Ale ok..obiad dzis ja stawiam - a co! Rownoprawienie w oncu.

-Okey..zakladajac z ebedzie ot mialo sens..wiec no to jutro spotkam sie s komendantem a potem albo do domu sie spakuje albo noo - dodlaa
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Oj. Zrobisz pewnie jedna sesje i będziesz miała kasę.. Czy to nie az tyle płacą na tych zdjęciach? - zapytał bo w sumie Jess sporo zarabiała z tego xD
-Hmmm. No spoko. Może być jutro.. - powiedział..
I zjedli i wypili kawę..
-To co? Wracamy do pracy?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj no placa sporo ale tez zalezy co za sesja i dla jakiegos magazynu itp - powiedziala.
-A ty to skad wiesz tyle o tym co?Moze jestes jakims modelem ale nie chcesz sie przyznac, co? - zasmiala sie.

-Tak..i widzimy sie o 15 - powiedziala i sie rozeszli
ODPOWIEDZ

Wróć do „POSTERUNEK POLICJI”