Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

<gitara>
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Noo dobrze, że temat zrobiłeś bo miałam szukać xD
No to sobie siedli i od razu powiedzli w czym rzecz.Miła pani zaczeła przglądac kalendarz jakie mają wolne weekendy.
-W zasadzie to mamy wolny ostatni weekend maja najwczesniej..a jaki miesiac Panstwa interesuje? - zapytała
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-w sumie podoba nam się ten maj , co Kochanie ?-spytałam i spojrzałam na męża.
-chyba , że się nie wyrobimy to może jakiś czerwiec czy coś -powiedziałam
-jeśli chodzi o czerwiec to nie ma wolnych miejsc , dopiero połowa lipca i ostatni tydzień sierpnia -powiedziała kobieta
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Eh..ne no..do sierpnia to ja czekac nie chce..więc bierzmey maj..jak sie sprężymy Słońce to damy rade.. - usmiechnął sie Ian.Oj juz sie długo naczekał przez te wszystkie problemy ich.
-Niech Pani nas wpisze na maj..full wypas usługa.Dekoaracje, catering, muzyka..czyco tam macie - powiedział.
Kobieta usmiechnęła się bo wiedziała, że sporo prowizji bedzie miała;p
-DObrze..godzina 17 pasuje? - zapytała.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-skoro jesteś niecierpliwy to niech będzie maj -uśmiechnęłam się do męża Laska nas zapisała.
-tak , pasuje nam 17 godzina -powiedziałam do kobiety. Byłam szczęśliwa , że jednak był wolny termin.
-teraz musimy załatwić kościół -podziękowaliśmy kobiecie , oczywiście zostawiliśmy jej swój numer i wzięliśmy do niej namiary.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No babka jeszcze powiedziała, że ebdzie sie niebawem kontaktowac juzz konkretnym planem bo wiaodmo musza sobie młdzi zatwierdzic co i jak itp.
-No i super..kościól to juz pikuś.. - pocałował ją i poszli do wyjścia.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

No to potem przyjechali do Zamku i tutaj ładna paniusia im zaproponowała miejscówkę na dworze, oczywiście namioty w jakiej formie by chcieli, czy okrągłe, czy podłużne, czy jakie..
Mieli wolne terminy jeszcze na maj i czerwiec, a reszta to już zaklepana praktycznie do października..
No ale wszystkiego mniej więcej się dowiedzieli, jaka cena za osobę itp.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zamek”