Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Jęknęłam przeciągle kiedy wszedł we mnie , objęłam go mocno nogami.
-nie gadaj tyle -wydyszałam i spojrzałam w jego oczy z pożądaniem. Pragnęłam go każdą komórką mojego ciała. Błądziłam rączkami po jego umięśnionym ciele. Poddałam się chwili , byłam go strasznie spragniona , głośno pojękiwałam z rozkoszy jaką mi dawał.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Już się zamykam..-powiedziałem i pocałowałem zachłannie jej usta, nie odrywając się od jej ciałka, spojrzałem w jej oczka z uśmiechem.. Posuwałem ją coraz mocniej i pomagałem sobie paluszkami, chciałem, by ona doszła.. Bo ja byłem już blisko.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Uśmiechnęłam się do niego , kiedy się zamknął. Pocałowałam z języczkiem jego usta. Objęłam go mocniej nogami w pasie , po chwili poczułam jak rozpadam się na kawałeczki. Jęknęłam z rozkoszy, tuż przy jego ustach, wbiłam paznokcie w jego skórę.
-tego mi było trzeba -wydyszałam i pocałowałam zachłannie jego usta. Łapkami błądziłam po jego pleckach jak by chciała sobie go przypomnieć.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Poczułem jak się zaciska na moim sztywnym członku i aż westchnąłem, poruszałem się w niej jeszcze mocno przez chwilę, a potem i ja doszedłem z głośnym jękiem, spojrzałem w jej oczka z uśmiechem i pocałowałem ją zachłannie, tuląc do siebie jej gorące ciałku, wtuliłem się w jej szyjkę.
-Idziemy do sypialni?
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek, przymknęłam oczy i cieszyłam się tą chwilą.
-możemy iść , nie wiem tylko czy jestem w stanie teraz chodzić -zaśmiałam się. Jeździłam opuszkami palców po jego rozgrzanej skórze. Głośno oddychałam , serce waliło mi jak oszalałe. Cieszyłam się nim, nie chciałam się od niego oderwać. Muskałami ustami jego skórę
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiałem się na jej słowa..
-Zaniosę Cię..-powiedziałem i pocałowałem ją czule, a potem zaniosłem ją na rękach do mojej sypialni i położyłem wygodnie na łóżku, pochyliłem się nad nią i pocałowałem ją jeszcze raz namiętnie.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

W sumie od naszego powrotu minęły 2 miesiące i prawie tyle się nie widzieliśmy. Kiedy dowiedziałam się , że nie mam pracy ukryłam się przed światem , nie odbierałam telefonu. Przyszłam tutaj i zapukałam do drzwi nawet nie wiedziałam czy Royce jest w mieście czy nie wyjechał gdzieś na święta.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Nikogo się nie spodziewałem, ale usłyszałem dzwonek do drzwi, więc w samym dresie na tyłu i z gołą klatą poszedłem otworzyć, bo akurat robiłem sobie trening. Miałem przewieszony na karku ręcznik.
Otworzyłem drzwi i spojrzałem na Andie trochę zdziwiony jej widokiem. Od jakiegoś czasu w ogóle się do mnie nie odzywała, nie odbierała telefonów, ani nie odpisywała..
-Cześć..-powiedziałem i zaprosiłem ją gestem do środka, bo na dworze było dość chłodno, a ja byłem półnagi xD
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Kiedy otworzył drzwi spojrzałam na chłopaka. Stęskniłam się za nim , trochę minęło od naszego ostatniego spotkania.
-cześć -powiedziałam i chwili tak stałam
-nie przeszkadzam?-spytałam i weszłam do środka , żeby nie stać w drzwiach.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Pokręciłem głową..
-Akurat ćwiczyłem..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczy, w sumie też się za nią stęskniłem, ale miałem powoli dosyć tych ciągłych humorów, bo sam już nie wiedziałem o co jej chodzi..
-Napijesz się czegoś?-zapytałem i pewnie poszliśmy do salonu.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

[color=crimson[Przyjechaliśmy do mnie do domu, zaparkowałem auto w garażu i zabrałem te walizki, poszliśmy do sypialni, by mogła się wypakować.
[/color]
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wyszli z domu i pojechali na lotnisko
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

Prince wrócił od Any i wszedl do domu, w sumie szukając Andy.. ale miał jednak nadzieję że jej nie będzie. Nie znosił rozstań.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Prince`a Royce'a”