Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Jake od tak se lazil po sklepach..mijajac perfumerie stwierdzil ze moz ekupi jakies ladne perfumy Soph..od tak..bo chcial bo mogl1 Wszedl wiec do srodka i zaczal tam wachac te zapachy ale..po ikilku juz sma nie wiedzia.l..jak dla niego za duzo tych zapachów!
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Josie przyszła akurat do sali sklepu. Zobaczyła samotnie wyglądającego przystojniaka przy perfumach dla kobiet.. Uśmiechnęła się pod nosem, podeszła do niego.. Wzięła jedna fiolkę, jej jakiś ulubionych i spsikała swój nadgarstek.. Przysunęła dłoń przed niego..
-Zdecydowanie polecam ten zapach.. Dla dziewczyny... - powiedziała miło. A to ostatnie to w formie małego pytania było raczej. Nie poznała go!
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No stal tam jak ta sierota bo eh..a t nagle jakas reka wiec sie nawet zlęknal troche .No ale chac nie chcac powachal.
-Ee..ladne..i tak..tzn nie..tzn dla dziewcyzny ale nie z emojej dziewczyny..przyjaciolki... - wyjansil pospiesznie i spojrzal na kobiete.
-och..witam Pani Douglas..nie wiedzialem ze pani sprzedje w sklepie - zasmial sie.No on ja poznal..bo jakze by nie! Nie zmienila sie ani troche! Wciaz taka sexy eh..
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uniosla brwi lekko rozbawiona tym jego tłumaczeniem, ale pokiwała głową..
-Rozumiem.. - uśmiechnęła się miło.. - Powinno się jej spodobać.. A jeśli nie ten to dla młodych dziewczyn polecam jeszcze coś takiego.. - podała mu druga fiolke.
-Yhmm? Przepraszam? Znamy się? - zapytała miło i przyglądała się mu chwilę. Jakby trochę znajoma twarz ale nie do końca wiedziała o co chodzi, bo jednak kilka dobrych lat się z nim nie widziała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-YHm..no ja sie tm anie znam..ale..to chyba jednak to drugie.. - lagodniejsze troche bylo choc on to juz chyba nic nie czul xd
-No mozna tak powiedziec..jestem Jake..JakeEvans.. syn Samanthy..?Swego czasu przytjaźnila sie OPani z moja mama.. - patrzyl na nia z usmiechem.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Pokiwała głową z uśmiechem a potem kopara by jej opadł jednak powstrzymała się.
-Jake? O kurcze.. Tyle lat cię nie widziałam.. I.. Ehhh. Spójrz na siebie.. Wyrosłeś.. - zaśmiała się i poklepała go po ramieniu.. Uśmiechnęła się do niego. Teraz jej się głupio zrobiło że uznała go za przystojniaka...
-Co u Ciebie słychać.. Mów.. - powiedziała miło.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No tka troche mi sie uroslo - zasmial sie.
-A noo..rodzice siedza w Madrycie..ja sobie sma tu mieszkam..tzn kuzynka niedanwo sie wprowadzila..a tak to noo..chyba nic szczegolnego.. - powiedzial.
-A co pani? - eh..no tka dziwnie mu bylo do niej na Pani no ale jednak.
-Moze skoczymy na kawe jakas?Stawiam..to pogadamy.. - dodla milo.-
Eh..no jak bylk mlodszy to nie zwracal uwagi na nia..co go tma ona..jakas koleznaka matki..ale teraz..eh...
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Pokiwała głową i uśmiechnęła się do niego.
-Ahhh no tak.. - powiedziała. Bo wiedziała że przyjaciółka jest w Madrycie..
-Myślałam że wyjechałeś z rodzicami. - powiedziała miło.
-Proszę cię.. Josephine.. - puściła mu oczko.. - Nie pani.. Postarasz mnie.. - zaśmiała się..
-W sumie możemy się wybrać.. Ale może bardziej jakiś lunch.. - zaproponowała jednak. - Które Ci spakować? - zapytała miło i wzięła flakonik który wybrał, no i poszła mu go zapakować na prezent dla przyjaciółki. A potem wzięła jeszcze swoje rzeczy i wróciła do niego.
-Prowadź, Jake.. - uśmiechnęła się do niego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „CENTRUM HANDLOWE”