ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- no to chyba wzywam ja... jutro 11 - pokazał wezwanie
- fajnie że nie tak rano bo jeszcze zdążę poćwiczyć zeznania - zaśmiał się ale siadl i patrzył na nią poważniejąc...
- tego się obawiałaś?? - teraz myślę że jak już jako ma z się tam zamelduje to nie będziesz jeździła tam sama... jako mąż ufam żonie i ja wspieram
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No to spotkamy się z Erica rano i pocwiczysz sobie te zeznania. - powiedziała i spojrzała na niego.
-Też.. Kurde.. Po prostu trochę mnie już to przerasta wszystko.. I boję się.. Jak pójdę do więzienia.. To będziesz mi wysyłał paczki i odwiedzał mnie na numerek raz w miesiącu.. - powiedziała i przytuliła się do niego.

Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Przytulił ja do siebie...
- nie pójdziesz... Masz moje wsparcie na każdym kroku i zastanawia mnie tylko czy moje bogactwo działa w sądzie na Twoją korzyść czy nie?? - no bo to znowu bogaty mąż choć tym razem chyba młodszy
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się cichutko..
-Skarbie.. Twoje bogactwo to jakaś.. Jedna dziesiątą tego co ja mam na koncie.. Więc chyba tego nie wyciagna.. Poza tym.. Z tobą jest inaczej.. Znamy się kupę lat i w zasadzie można by na tym budować związek.. A wtedy to był szybki slub.. Bez przemyślenia.. I ehhh.. Ciężko o tym myslec nawet.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Skarbie chyba nie doceniasz mojego konta - zaśmiał się... może faktycznie miała kasy więcej od tego miliardera, ale on dużo mnie wcale nie miał... był milionerem, więc gorzej od kolesia tamtego, ale biedakiem nie był:p
- z nami jest inaczej i budujemy związek na tych podstawach... poważny związek- poprawił ja A potem objął
- kochamy się a to jest najważniejsze...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się..
-po prostu twoje konto mi nie jest do niczego potrzebne.. Więc.. Nie wiem ile tam masz.. - powiedziała.
-No właśnie.. - powiedziała i co. Zjedli sobie wszystko co im zamówił..
-Yhmm.. Jakis wieczór poslubny? - zapytała i pocałowała jego usta.
-Nie chce myśleć o niczym.. - dodała.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Kochanie Tobie niepotrzebne dla oni na pewno zrobili research- stwierdził... No nie chciał by jego stan konta był minusem dla niej w tej sprawie
- wieczór poślubny to zdecydowanie się już zaczął od kolacji... teraz się skupimy na tym by myśleć o nas razem i o niczym innym
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No to już ich problem.. - powiedziała i spojrzała na niego.
-nie chce się już nad tym zastanawiać.. - powiedziała i pocałowała jego usta..
-Może.... Odwrocisz moja uwagę w naszym pokoju? - zapytała.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Odwzajemnił pocałunek i się uśmiechnął na jej słowa
- Kochanie wiesz że tego Ci nie odmówie- rzekł i ja zabrał do pokoju zabaw, który ładnie otworzył kluczem... bo tak jak Grey zamykał ten pokoj
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

19.04 2020 - przeprowadzka do willi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Megan i Joela Goran”