ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

:30:
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Josie po wszystkich swoich spotkaniach przyjechała już pod dom Jakea. Zadzwoniła do niego i czekała w aucie. Nie chciała się pokazywac w domu jednak.. Żeby nie doszły jakieś plotki do jej przyjaciółki.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wyszedl wiec przed dom..rozejrzal sie i widzac ja w aucie podszedl do niej.
-Hej..co jest? - zapyal pchylajac sie tma lekkko do okna
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Hej.. - powiedziała jak go zobaczyła..
-Wsiądziesz? - zapytała i jak to zrobił to Usiadła tak bardziej bokiem na siedzeniu kierowcy i spojrzała na niego..
-Przepraszam za rano.. - powiedziała w końcu... - kompletnie mi odwaliło.. - dodała po chwili. Patrzyła na niego. Nie chciała kwasy. Chciała wyjaśnić tą całą sytuację..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No wiec wsiadł.Co miał zorbic.Ale czekał co od niego chciała.Miał juz dzis tak zjebany humor ze juz mu bylo wszystko jendo
-Yhm..ok... nie ma sprawy.DOmyslam sie, że noo..popelnilas blad itp itd..ok..ne ma sprawy - powiedzial.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Widziała ze on jakiś taki nieswój..
-Nie o to chodzi.. Chociaż.. - zaczęła i zaraz przerwała. - Jake.. To nie tak.. Po prostu.. Za dużo alkoholu i za dużo hamulców mi puściło.. A serio.. Jesteś dla mnie.. Jak rodzina.. - powiedziała do niego.. Westchnęła..
-Przepraszam. Nie chciałam Ci zrobić przykrości.. Ani tym bardziej cie wykorzystać w taki sposób.. - dodała ze smutna minka.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jasne Jos.Rozumie..tez mnie poioslo..nie powinienm wgl tak sie zachowywac..w koncu tak..jestes przyjaciolka mojej matki..wiec.. - wzruszyl ramionami.
-Co? - zasmial sie.
-Nie no nie czuje sie wykrozystany..czy z emi przykro.. - dodal.
-Po protu no moj humor to nie chodzi o ciebie.. - wyjasnil
-Wiec wiesz..tak to mnie moze kazda wykorzystwac - dodal
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Jestem to prawda.. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego.
-To dobrze.. - pogładziła jego ramię..
-Nie? Ugff.. Całe szczęście.. Bo nie wyglądasz za dobrze.. - powiedziała. Spojrzała na niego uważnie..
-Hmmm. Masz ochotę na lody? - zapytała bo naszła ją ochota i by zjadła.. Chciała mu poprawić humor..
-Ehhh.. - westchnęła. No tak. Lovelasik!
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Lody? - uniósł brwi i wybuchnal smiechem.No coz..nie jego wina ze mial glupie skojarzenie xD
-NIe no dobra..w sumie czemu nie.Wszskie moje znajome mnie dzis olaly wiec..jestem wolny - dodal.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Nie chodzi o kasę.. - zaśmiała się. W końcu ona miała jej więcej.. Więc nie musi wydawać na naprawy..
Mógł zawsze chcieć jechać do niej.. Ale odwiozła go pod dom.. Zgasiła silnik i spojrzała na niego z uśmiechem.. Przysunęła się i pocałowała namiętnie jego usta...
-Dzięki za wycieczkę.. - powiedziała słodko. Przejechała językiem po jego wardze i odsunęła się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No o tym nie pomyslał sumie ale no i tak juz noc ;)
odwzajemnił.
-Noo..oby t nie było wiec ostatnie spotkanie..i taka wycieczka .. - odparl z usmiechem.
-Jak znajdziesz kilka dni..moze razem gdzies wyjedziemy? Gdzies daleko gdzie ans nikt nie zna..nie ebdziesz sie musiaal tak spinac - zaproponoal nagle
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Yhm.. - uśmiechnęła się do niego. Może się spotkają. Owszem.
-Serio? - zapytała z rozbawieniem. Spojrzała w jego oczy..
-Sprawdzę mój terminarz i dam znać.. - powiedziała. Ehh. Pocałowała go namiętnie..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No jasne... czemu nie... zabawimy sie.. - powiedzial i odwzajemnil.
-Wiec..no odezwij sie..tylko nie zwlekaj nie wiem ile bo sie rozmysle - puscil jej ockzo no i wyszedl z auta.machnal jej no i poszedl do siebie spac bo poxno.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

A ona odjechala do domu, bijąc się z myślami po drodze i ehh.. Musiała sprawdzić kalendarz bo serio. Przyda się jej urlop.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Jake'a Evansa”