Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Wiem. Zeżarło mi posta.. :/
-Yhm.. Idealnie.. - mruknęła tam pomiędzy obciąganiem.. Już była nakręcona..
-Skarbie.. Zmiana.. - jęknęła bo chyba chcą się na cieszyć w pełni sobą..
Zmieniła swoje miejsce i siadła okrakiem na nim i już nabiła się na jego chuja..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jak wolisz - powiedzial a po chwili jeknał jak juz byla na nim.Usiadl z nia i wpil sie w jej usta.Rekami chwycil jej tylek pomagajac sie jej na sobie poruszacc
-szaleje za toba Margot Robertson- powiedzial
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ja za Tobą też Ianie Chambersie.. - powiedziała i spojrzała w jego oczy z uśmiechem..
Objęła go zas szyję i poruszała się na nim, najpierw nie za szybko. Chciała się nacieszyć tą chwilą..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

A jemu to odpowiadało.Całował ja i tulil do siebie.Ale w koncu padł na lozko i juz sobie patrzyl na nia jak sie na nim porusza.Byla cudowna..i byl szalenczo w niej zakochany!
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Jak opadł na plecy to pochyliła się nad kim j poruszała się już szybciej trochę, wsuwając go całego w swoją cipke. Ocierała się cyckami co chwilę o jego klatę.. Uwielbiała to uczucie.. Wpatrywała sje w niego i jęczała gdy był głęboko w niej.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Jeczał coraz glosniej..odychal szybko..uwielbial ja..bym na nia mega nakrecony.Calowal ja przy kazdej okazji..i o ile uwielbial ja gora to eh..zamienil ich miejscami.Pocalowla ja a potem kleknal i zarzucil jej nozku na swoje ramiona.Wchodizl w nia monco..szybko..nieciepliwie...dlonmi masowal jej nozki..calowal jej cudowne stópki
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Lubiła tą pozycję.. A gdy jeszcze całował sobie jej stopki to musiał widzieć na jej twarzy jak odpływa w ekstazie..
-Ooochhh. Ian.. - wydyszała czując to podniecrnie w każdym zakamarku swojego ciała.. Patrzyła na niego i ehh.. Dużo nie potrzebowała. Doszła raz dość intensywnie, zacisnęła się na nim a dłońmi scisnela swoje piersi..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

I o to chodzilo..pamietał o jej fetyszu.Zassał jej duzy palec jak dochodzila patrzac jej w oczy....bosko! Kiedy skoncyzla pochylil sie nad nia i wil w jej usta.Chwile poruszal sie dosc mocno i po kilku ruchac w koncu i on doszedl zalewajac jej cipke obficie.Przylgnal do niej swoim cialem i clowal ja dlugooo az im tchu nie brako..
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Ideał! Odwzajemniła zachłannie i zaborczo, z całą miłością. Był idealny..
-Oo Boże. Jak mi dobrze.. - jęknęła jak się w końcu od niego oderwała..
-To było.. Ehhh.. Najlepsze.. - spojrzała w jego oczy. Bo stopki!
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Padł obok niej..ale ja sobie przycignal by sie wtulila w niego..
-Uu..do udług.. - zasmial sie lekko i ja cmoknal w glowe.
-chyba czesciej musimy wychodzic do ludzi..albo nie wiem czemu tak.. - powiedzial wesolo ale wciaz jeszcze dyszac.
-Ale tak..bylo cudownie..jakz awse zreszta.. - dodal
-Prysznic? - zapoponowal
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Prysznic.. - pokiwała głową.. I w końcu się zebrali z łóżka i poszli do łazienki..
-Myślisz że to przez pobyt wśród ludzi? - zapytała i zaśmiała sie.. No i weszli sobie pod prysznic.. No i szybkie mycie, trochę lizanka i z powrotem do łóżka.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie wiem... a moze po prostu..eh..sam nie wiem..dobrze mi z toba..nie chce innej..i jesem zapatrzon w ciebie jak w obrazek Margot.- powiedzial.\-Kocham cie..i chc eby tak zostalo - dodal i ja czule pocalowal.
-Spimy? - zapytal.No troche byl zmecony..ale jesli ona nie to moga nie wiem..gadac czy cos xD
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa i pocałowała jego usta bardzo czule..
-Czyli czujesz dokładnie to co ja.. - powiedziała miło. Bo serio! Nie była taka szczęśliwa wcześniej nigdy chyba..
-Tak. To był dzień pełen wrażeń.. - no i zasnęli oboje wtuleni w siebie. <3
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-super - powiedział i owszem..dosc szybko posneli.spali pewne do jakiejs 9.Tzn ian sie tak obudzil.Spojrzął na Margot i sie szeroko usmiechnal.Eh..no cudowna byla..przejechal łapka po jej policzku i ja lekko cmoknal.
-Ide roic sniadanie.. - powiedzial no i wylazł z łozka.Zalozyl gacie na dupe i posedl po jakies szybkie sniadnako na dol
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Skoro poszedł to miała jeszcze kilka minut żeby sobie poleżeć i polenić się.. Czekała więc i siadła na łóżku dopiero jak wrócił z taca.. A co! Ma śniadanie do łóżka..
-ayhm. Pachnie cudownie.. - mruknęła. Bo i kawka!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Margot i Iana Chambersów”