ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No i o to chodzi..masz tesknic..by ci do glowy jakies glupie pomysly nie rpzycodzly - zasmial sie.Taaa..a on sie bzabawial ihihi
-doskonala odpowiedź - no i juz sobie namydlil lapki i ja mył po całym ciałku oczywiscie skupiajac sie dłuzej na intymnych czesciach ciala xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się..
-A tobie nie są głupoty w głowie? - zapytała i pomachała brwiami. Pocałowała go czule.
-Yhmm. Przyjemnie.. - powiedziała. Uśmiechnęła się do niego. Też sobie go myła powolutku masując jego ciałko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj ja mam zawse same glupoty w glowie..chyba mnie znasz - zasmial sie.
-wiem.. - pocalowal..i co?wlosy tez ci umyc? - zapytal..no coz..dlugie miaa wiec tym nie wiedzialby czy se poradzi haha
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Hmmm. Trochę cie chyba znam.. - powiedziała z uśmiechem.
-Nie. Włosy ja sama. Ale możesz mnie dalej mydlić.. - powiedziała śmiejąc się.. Spojrzała na szampony które stały na półeczce..
-Musisz mi kupić inny szampon.. - powiedziała. Wzięła jego. Będzie pachnieć nim <3
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hmm..a co jest złego w tym?Choc w sumie no moze..bo dla facetów..spoko.. - zasmial sie.
-Hmm..wybuiermzye sie na zaypy to sobie kupisz co tam ci potrzeba..i ebdziesz miec - dodal.No ale oczywiscie on zaplaci a ona tlyko noo..do koszyczka xd
-Noo a z tego skorzystam - zasmial sie i no coz..skoro mogl to on tma sie syzbko umyl a potme juz sobie bladzil lapkami po jej cialku...jego kutas oczywiscie reagowal jak nalezy..ocieral sie nim o nia lekko.Reke wsunal miedyz jej uda pieszczac leniwie jej cipke
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- A kto powiedział że jest coś złego w tym? - zapytała z rozbawieniem i owszem, umyła sobie włosy i ehh. Dotykał jej i czuła jego chuja.. I widziała.. I przyjemnie jej było jak cholera.
-Yhm. Ok.. - powiedziała o tych zakupach.. A potem już.. Oddawała się tym jego masażom. Sięgnęła łapką w bok i zaczęła już piescic jego chuja konkretniej, czując jaki jest już wielkii nabrzmiały.

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

ZAmruczał czujac jej łapke na swoim sprzecie.
-Dymanko czy robótki reczne? - zapytal ja do uszka i rzygrył je lekko.Palce wsunal w jej cipke poruszajac nimi sprawnie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- W sumie.. Mogą być robótki ręczne.. Albo.. Oralne.. - zaśmiała się.. Puściła mu oczko i wpila się na chwilę w jego usta.
Przejechała łapkami po jego klacie. Spojrzała w jego oczy. Uwielbiała go.

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oo takie ma panienka zyczenia..no okey powiedzial i pocalowal ja a potem sobie kleknal prze dnia.zarzucil jedna noge jej na swoje ramie i wpil sie ustami ostro w jej cipke
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Bardzo szybko to się jakoś stało i już miała go tam na dole..
-Wow.. - mruknęła pod nosem i westchnęła głośno czując jego pieszczoty..
Wplotła dłoń w jego włosy i odchyliła głowę do tyłu.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Przytrzymywal ja tez by czasem gdzies tam sie nie wywalila choc pewnie sama sie przytrzymala sciany czy oparla ..
Swidrowal jezyczkiem sprawijac jej przyjemnsoc...zassal jej lechtaczke piszczac ja mocno..po chwili dodal palce wsuwajac je w nią i nimi posuwal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Był boski.. Ale jak zawsze miała niedosyt.. Nawet jak doszła to głośno jęknęła i spojrzała a niego..
-Jake.. - mruknęła. Chciała go czuć w sobie.. Ale też.. No dobrze jej było to nie chciała za bardzo być wybredna. Przyciągnęła go do góry i pocałowała ostro. A potem już zjechała pocalunkami przez jego ciało. Anego chuja.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj i co/Nie chciala sobie dojsc..no coz..odwzajemnil pocaunek a potem westchnal czujac jej usta.Jego chuj juz byl podniecony.Wplótl palce w jej wloski i poruszłą biodrami pieprzac jej usta
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Oboje byli podnieceni. Więc ona się mocno wczuła w tego loda.. Wsuwała go mocno w gardło że aż się krztusiła.. Slinila się, ale byli pod prysznicem więc jej nie przeszkadzało to że się ubrudzi.. Oddychała szybko jak wyciągał chuja z jej ust i starała się nadążyć z oddychaniem za tym tempem..
-O.ja pierdole.. Tak Jake.. - westchnęła w międzyczasie i znów go pochłonęła całego w gardło.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj chyb jej jeden z lepszych lodzików..zatracil sie w tym kompletnie..i nawet nie zdazyl jej uprzedzic ani nic i tlyko jeknał gardłowo i wystrzelil..czujac to tlyklo sie nieco z niej wysunał by sie nie zadławiła xD
-Och Soph...je pierdole.....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Jake'a Evansa”