Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Mieszkanie na obrzeżach starego miasta w Dubrowniku... aby się fo niego dostać trzeba pokonać wiele schodów, których w centrum Dubrownika jest dporo... jednak widok jaki ma die z okna jest ladny i blisko na urokliwe mury obronne miasta :)
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przylecieli więc do tej Chorwacji i w sumie w Dubrowniku mieli noclegi wynajęte. Więc dostali się tu wypożyczonym autem.
Wnieśli swoje bagaże do tego mieszkania..
-Ładnie tu.. - uśmiechnęła rozglądając się..
-Muszę iść się umyć.. - powiedziała. W końcu długa podróż na nimi.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- To klimatyczne miasto i raczej tutaj za wiele nie pojeździmy autem bo zwiedzanie starego miasta zmusi nas do chodzenia - uśmiechnął sie do niej
- ale spędzimy fajny czas w ładnej okolicy - dodał ag dy szła do łazienki to po dwóch minutach do niej dołączył... wyjął kosmetyczki i z nimi tam do niej dotarł
- dziś odpoczywamy, siądziemy sobie z winkiem a potem pójdziemy spać
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Plan prawie dobry.. Ale skoro już jesteśmy poza domem to proponuję znaleźć jakiś przyjemny bar z ogródkiem i tam usiąść i się napić winka.. - uśmiechnęła się. Nie po to tyle lecieli żeby siedzieć w mieszkaniu. XD
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- racja... - widzisz jak mnie uzupełniasz - usmiechnal sie do niej i zbliżył pod tym prysznicem
- niemniej to potem... to nasza podroz poślubna, dotąd nie mogliśmy tak zaszaleć- pocalowal ja namiętnie
- tradycje są ważne i trzeba je kultywować - spojrzal jej w oczy
- tej nocy czeka Cie masa orgazmiw a teraz dostaniesz tego przedsmak
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się j spojrzała w jego oczy..
-Oj tak kochanie.. Wiem o tym.. - powiedziała i puściła mu oczko..
-Już się nie mogę doczekać tych orgazmów.. - zaśmiała się, odwróciła głowę w jego stronę i pocałowała go ostro.
-Przedsmak? - zapytała i już przed nim kucnęła j zaczęła mu obciągać.

Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Zaszaleli pod tym prysznicem, najpierw ona miała przedSMAK robiąc mu loda z polykiem, potem on die z nia przelizsl, kucnął robiąc jrj minute zakładając sobie jej nogę na ramie...a na koniec docisnął ja fo ściany szaleńczo sie z nia leżąc i mocno pieprzac ja dlonia....
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Skoro tak to już szybko doszła na jego palcach i jęknęła głośno, odrywając się od jego ust i wtulajac w chłodne kafelki pod prysznicem..
-Joel... - mruknęła. Wpila się w jego usta. Kochała go na maksa.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Usmiechnsl die tylko czując jak szczytuje i ja potem czule pocalowal
- lubie gdy po tym jak Cie zaspokoją wzdychasz moje imię- delikatnie pocslowal dluzej jej usta... potem sie odświeżyli i ubrali luźno ale tak ze sie sobie nawzajem bardzo podobali
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się i pocałowała go czule..
-Yhm jasne.. Uwielbiam twoje imię mężu.. - puściła mu oczko.
No i jak juz byli gotowi do wyjścia to zamknęli mieszkanko i poszli sobie znaleźć jakiś okoliczny bar czy pub.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Zeszło im kilka godzin robienie tego dużego kółka
Wrócili do mieszkanka i Jo padł na plecy na łózku
- gwoli ścisłości jestem nieznośny, bo takiego mnie pragniesz... Narzekałabyś znacznie bardziej gdybym nagle nie miał ochoty na seks... podnieca Cie, że Ciebie pragne zawsze, czyż tak nie jest??
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Wskoczyła na niego na łóżko i zaśmiała się..
-Pa pan rację Panie Goran.. - mruknęła.. - Jestem chciwą dziwką która liczy na seks przy każdej możliwej okazji.. - wpiła się ostro w jego usta..
-I uwielbiam to że zawsze Pana podniecam.. - mruknęła i otarła się o jego chuja.. Szybko pozbyła się swojej sukienki że miała na sobie tylko majtki..
-Odpoczywaj.. - powiedziała mu do uszka..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Zasmial die i nawet mruknął zadowolony jak nazwała się chciwa dziwna
- mmm - a potem wziął ręce sobie podejdą głowę
- jak sobie Pani życzy... pani Goran - zajebiscie mu to brzmialo
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się do niego szeroko. A potem już pochyliła się nad jego chujem i powolutku, leniwie mu zaczęła obciagac.. Teraz jej się nigdzie nie spieszyło.. Więc miała czas żeby się nim dokładnie zająć.. Wylizała chuja, potem jaja dokładnie.. A gdzie już lekko stanął to trochę podkręciła tempo..
-Yhm. Jak forma? Odpocząłeś? - zapytała z rozbawieniem, wypuszczając jego chuja z ust.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Oj umiała się nim zająć tak by wypoczął
- lubie taki odpoczynek- westchnal a gdy spytala czy wypoczął to ja pociągnął ku sobie i pocałował ostro a potem sie z nia przekręcił
- pytanie brzmi... czy Ty jesteś gotowa na dluuugą noc poślubną
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dubrownik”