Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-I co/ Tak clay dzine w zasadzie wam mija? - zapytal.
-kurde...moz ekiedy mnie to czeka..choc..kto wie - zasmial sie.
-A Matty jak?DObry ojciec czy no wiesz..ponoc no wiaomo ze co mama to mama..a ojcowie..roznie ogarniaja..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- W zasadzie tak.. - zaśmiała się.
-Oj na pewno cie to czeka.. - uśmiechnęła się..
-A Matty. Jest ideałem.. Na prawdę.. Cudowny ojciec.. Zajmuje się nimi jak tylko jest w domu, kąpie, karmi, przewija.. Uwielbia je.. - Uśmiechnęła się szeroko na samą myśl o swoim mężu. <3
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Noo to ciesze sie,..serio..ze wam sie ujlada i wgl.. - powiedzial usmiechem.
No i co/Wypili t akawke czy nie wiem..cos tam a potem w koncu sie zmyl bo ilez mozna jej siedziec na glowie xD

A Amatty nie wiem jak on do tej pracy chodzi no ale..pewnie wrocil po 18 xD
-Hej rodzinka..gdzie ejsescie? - zawolal ale ne jakos super glosno bo wiaomo..dziewczynki mogly spac...tzn raczje by im to nie przeszkodizlo ale jesli dopiero co zasnely to mogloby owszme
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Tutaj! - odkrzyknęła z salonu i uśmiechnęła się jak przyszedł..
-Hej tatusiu.. - powiedziała z uśmiechem i puściła mu oczko, podeszła i dała buziaka. Dziewczynki leżały sobie na macie i czymś tam się zajmowały chwilkę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Uuu cudownie.. - usmiechnal sie i cmok czuły a potem podszeł do dziewczynek i tez dal im buziaki.
-Grzeczne byly?jakies cos nowego zorbily?Oby nie..bo nie chce rpzegpaic - zasmial sie i siadl na kanapie .
-Co tam porabialyscie? -zapytal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Nie, dzisiaj były grzeczne j leniwe.. - zaśmiała się..
-Był wujek Ian.. I byliśmy razem na spacerze.. - uśmiechnela się do Matta.
-Kochanie.. Może wygospodarujemy sobie chwilkę dla nas wieczorem? - zapytała miło.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-YHm..a sa kiedys neigrzeczne? - zasmial sie zartujac.No ale pewnie chodizlo ze czasem maja gorszy dzien i rycza na zmiane albo cos. xD
-Oo no prosze..wrocili z wakacji..i jak? - zapytal.
-No jasne..ale w sensie ze co? Dziewczynki lulu a my cos..czy chcesz komus podrzucic dziewczynki..a raczej kogos wynajac jako nianke a my z domu? - zapytal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Prawda.. Raczej nie są.. Ale wiesz jak jest.. - zaśmiała się.
-Niemniej.. Możemy je położyć.. I trochę się poprzytulać.. - powiedziała i puściła mu oczko. Wiadomo jakie przytulanie miała na myśli..
-A nianke to może na weekend?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Uuu mówisz?To co? Za godzinke ida spac? - zasmial sie bo wiaomo wiaomo.. Pocałował ja czule/.
-Okey..ale co?Wynajmiemy jakas obca czy nie wiem..ciotki, wujki itp zaprosimy? - zapytal weoslo.
-Eh..glony jestem?jest cos czy zamawiamy czy mam cos zorbic? - zapytal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zerknęła na zegarek..
-Tak, jakoś tak.. - uśmiechnęła się..
-Możemy poprosić Iana z Margot albo Jamesa z Erica.. Albo mojego brata.. W końcu po coś są chrzestni.. - zaśmiała się.
-To zrób coś jak co się chce..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Yhm..no to nie wiem kogo..w sumie mozna wszystkich..niech se posiedzac razem..dziewczynki i tka pojda potem spac to za wiele robot ymiec nie ebda..wiec po co maja nam zbeszczescic kanape jak ebda sami?A tak..zajma sie gadaniem ze soba - zasmial sie Matt.
-A tak serio..kogo tma chcesz.. - powiedział i wstal z kanapy.
-Ok..zrobie na szybko jakies kanapki - dodal i poszedl
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- W sumie można i wszystkich.. Tylko żeby za dużej imprezy nie zrobili.. - zaśmiała się i puściła mu oczko.
No i jak on poszedł zrobić kanapki to ona jeszcze się pobawiła z dziewczynkami..
A potem poszli razem na górę, wykąpali je, nakarmili, położyli spać i mieli free.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

[No to skoro mamuski ne bylo to tatus sobie tma siedzial pewnie w ogrodzie albo w salonie jak bylo wielkie slonko z dziewcyznakmi.Pewni tma wedlug instrykcji je nakarmil jak byla pora mniej wiecej..przeiwna itp a tka to sibie tam lezeli, sluchzjac muzyczki i sie "bawili"
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

A Justine w końcu uśpiła dziewczynki i zeszła na dół do Iana, co jak co teraz one chodziły spać jak chciały bo chore itp. Oczywiście przyniosła ze sobą niańkę elektroniczną.
-Heeej. Wybacz..-powiedziała i uśmiechnęła się do friend, cmoknęła go w policzek..
-Co słychać? -zapytała miło.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No oni juz sbie tam pewnie popijali soczek i gadali o pierdolach.
-No hej..spokojnie..wiem jak jest - dodal milo.
-A w sumie rewelacyjnie slychac.. - dodal.
-I no w sumie to przyszedlem sie pochwalic..co prawda sam no ale..tak wyszlo - dodal

-Oo no to czym sie chwalisz? Interes w koncu zaczeliscie z Margot?Cos tma wspominaliscie..kiedys - powiedzal. Bo pewni temat gdzies tam wyplynal na jakiejs imprezce jakis czas temu tip
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Justine i Methieu Devoux”