Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Normalnie...rozmontuje ten hamak i hustawke bo serio sie cala połamiesz - pokrecil na ta niezdare głowa xD
No ale przyjechali..i nawet ja wniosl do tej rejestracji i posadzil an krzesle i tam poszedl ogarnac zgloszenie i papiery wypoelnic itp no i juz sobie czekali na lekaza
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Gdybyś mnie nie zaczepiał to nic by się nie stało.. - powiedziała i jęknęła z bólu..
-Masakra.. - oparła głowę o jego ramię jak wypełniał papiery..
No ale zaraz przyszedł lekarz i zabrali ją do gabinetu zabiegowego a potem na rentgena.. Ogólnie też pobrali krew na badania..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Aaa czyli to teraz moja wina..ciekawe - pokrecil na nia glowa.Normlanie jak dziecko! ;p
Krew przy skreceniu/złamaniu/zwichnieciu nogi? xDDD Ale niech ci ebdzie haha
Npo a on tma czekal na nia
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Musieli sprawdzić czy ma dobry poziom wapnia xD nie wiem. Odczep się..
Ale skoro już jej pobrali krew i prześwietlili nogę to okazało się że ma zwichniętą i musi przez tydzień nosić w takim specjalnym usztywnieniu.. Dali jej też jakieś kule zeby mogła się doczlapac do domu..
-Jestem ready.. - powiedziała i spojrzała na Jamesa. - Możemy jechać..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Ahahahhaha naciagane ale niech ci bedzie xD
-Kaleka..masz zakaz wchodzena na hamak.. - zasmial sie z niej ale cmoknal w glowe.Pomogl jej sie zapakowac do auta i pojechali do domu.jesli cos tma chciala ze sklepu to wstpili an szybko i kupil choc w sumie..to juz byl wieczór chyba no nie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szpital”