Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Pokiwal głowa i wyjaśnił ekspedientce o co prosi... niech proponuje on wybierze najladniej
- tylko białe chcesz czy łączone?? - spytał no kobiety to estetyki i chyba wydawało mu się że takie są najbardziej chodliwe
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Hmm. W sumie łączone też by mogły być o ile będzie delikatnie tego żółtego złota.. - powiedziała i spojrzała na Joela.. Babka odeszła na chwilę a Meg zschichotała..
-wiesz. Jakby mnie ktoś zapytał jeszcze niedawno co robiliśmy u jubilera.. To na pewno odpowiedzią nie byłoby że wybieramy obrączki.. - powiedziała i cmoknela jego usta.

Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- to chyba oboje byśmy na taką odpowiedź nie wpadli - uśmiechnął się i ja objął i pocałował bez skrępowania długo
- Ale innej sobie nie wyobrażam przy sobie mówiącej TAK wiec wszystko jest jak trzeba
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Odwzajemnila jego pocałunek zaborczo i spojrzała w jego oczy..
-cholernie seksownie będziesz wyglądał z tą obrączka na palcu.. - powiedziała mu tak bliżej uszka. Cmoknela jego szyjke. A potem już wybierali obrączki. Chwilę im to zajęło ale jak wybrali idealne to Joel zapłacił i poszli dalej na zakupy. Ona po kiecke.. A potem pojechali do urzędu. No i możesz już pisać w urzędzie xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Więc ian z margot przyjechali do apartu. - więc noo..rozpuść się.. - zasmial się jak sobie podeszli do witryn i tam oglądali.
- najpierw dla Ciebie czy najpierw dla nas?-zapytał.
- choć wiesz.. dla mnie byle co..proste by było.. Ale ty szalej Kochana
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Oj, kochanie, nie chcę nic jakiegoś super fancy, po prostu coś co ładnie błyszczy..-powiedziała i zaśmiała się..
-A dla nas coś prostego..-powiedziała miło..



https://www.pakamera.pl/pierscionki-zlo ... 320844.htm
dla niej: https://www.pakamera.pl/slub-obraczki-p ... 227556.htm
dla niego: https://www.pakamera.pl/slub-obraczki-5 ... 228538.htm
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- Oj nie marudź... duży bryła t ładnie błyszczy - zasmial się. Nie będzie jej szczędzil. Ale i tak najważniejsze by Ci się podobało dodał oglądając.
-ok..mnie pasuje ale..czy twoje nie za skromne?Tzn wiesz..jak Ci się podoba to super ale..nie chcemy jakiegoś grawer na obrazkach? Bo jeśli tak to tej twojej się nie da -zapytal
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Na twojej możemy wygrawerować datę, żebyś nie zapomniał kiedy mi kwiatki kupić na rocznicę ślubu..-powiedziała i zaśmiała się.
-Przymierz..-powiedziała do niego i założyła mu obrączkę z tym jeszcze takim papierkiem.. Uśmiechnęła się na ten widok..
-Będziesz jeszcze bardziej seksowny z tą obrączką.. -powiedziała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Szturchnal ja łokciem.bo helol?! Co za wiedźma :p
-No to jak tam wolisz..W końcu to bardziej kobiety znają na pierscionkach no i tobie ma się podobać - ekspedie tak zasmiala się lekko.
-mowisz? A to jeszcze mogę być bardziej-puścił jej oczko i cmoknal ja.
- jak jesteś zdecydowana i są rozmiary.. to bierzemy-dodal
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-No nie wiem, mi się podobają.. Ale jak tobie nie to możemy coś innego.. W sumie te obrączki to tak do siebie niekoniecznie pasują.. Moja pasuje do pierścionka.. Ale no widomo, twoja nie będzie pleciona..-powiedziała, bo już nie wiedziała, czy takie czy inne. Oczopląs w tym sklepie..
-Yhm, najwyraźniej możesz..-powiedziała..
-Zaraz Cię porwę do urzędu..-dodała i pocałowała go.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zasmial się.
-oj pasują czy nie.. wiesz dla mnie to bez znaczenia..więc albo może znajdź jakaś podobna do mojej..W sensie.. nie plecionka A cała nie wiem..Z czymś.. brylantem czy nie wiem..zlobieniami..Ale jak co się nie podobają takie to weźmiemy ta...-dodał.
-serio? No nie wiem nie wiem czy się tam- zasmial sie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

W końcu obejrzała już wszystkie które mieli i zdecydowali się na ten pierścionek, ale obrączkę miała taką jak on tylko o wiele cieńszą, też jednak prostą..
-Dobra.. Myślę, że to dobry wybór.. -powiedziała w końcu do niego.. Uśmiechnęła się..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-skoro tak to supwr-cmoknal ja.
-prosze zapakować.. Ale tylko obrączki-dodał A pierścionek zaręczynowe już jej ładnie założył na paluszek.a po te i całował jej dłoń.
- pasuje idealnie...- no i zapłacili.. umowili się że w każdej chwili mogą sobie odmówić grawer i tyle.wyszli.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-To mój rozmiar więc pasuje.. - uśmiechnęła się do niego. Ale słodziak z niego..
-To co? Odwieziesz mnie do pracy i... Widzimy się wieczorem? - zapytała miło. Bo już się zbliżała 13.. Musiała do pracy.. Skoro znajomi nie mogli się z nimi spotkać później to sami sobie pójdą na kolację?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jasne..a wieczorkiem skoro mamy wolne dzis to co? Kolacja w dobrej restauracji dla uczczenia? -zapytal milo jak wsiadali do ata a potem ruzszyl i ja zawiózł do rpacy no i sam pewnie skoczyl na chciele do siebie i tez do rpacy
ODPOWIEDZ

Wróć do „CENTRUM HANDLOWE”