Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jak mowil CHris..piwko..od tak sporkane kumpelskie..w koncu czasem musze wyjsc z domu a nie tlyko z kobieta - zasmial sie puszczajac jej oczko.
-A ty co tak sama? I to w NC?
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-a no niedawno wróciłam do miasta więc postanowiłam wyjść i pozwiedzać stare śmieci -powiedziałam
-no to za spotkanie -powiedziałam i napiłam się swoje drinka
-lubię NC bo nie kręci się tu gówniarzeria-powiedziałam i spojrzałam na chłopaków
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

- Jak to się nie kręci? A my to co? - zaśmiał się i spojrzał na jedno j na drugie..
-Za miły wieczór my friends.. - powiedział i puścił im oczko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-ej ej.. chyba mówisz o sobie - zasmial się Ian.
-Ale tak..za miłe spotkanie-wznieśli toast.
Ian pogadam jeszcze z jakieś pół godzinki z nimi..
-ok wyłącznie ale na mnie pora.. Ale fajnie było Cię spotkać Brooks.. - dodał wstajac z krzesła.
- do następnego.. - cmoknal Brooke pożegnał się z Chritianem i pojechał taxi do domu. Bo już czeka na niego inna gra xd
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

- do zobaczenia Ian- pożegnałam się z nim
- a co tam u Ciebie Słychać Christian?- spytałam
- dawno nie było.mnie w mieście więc pewnie coś mnie ominęło- napilam się drinka
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-U mnie..? W sumie nic nowego B.. -powiedział i zrobił smutną minkę..
-Co prawda.. Mała rośnie i ma się dobrze.. ale no.. Nie wiem.. Nie jestem stworzony do bycia ojcem, w szczególności, że nie ma matki.. -westchnął..
-Rodzice przylecieli z NY, zajmują się mną, dzieckiem i firmą.. Więc się cofnąłem w czasie.. -zaśmiał się..
-Mogłabyś kiedyś do nas wpaść.. -powiedział miło.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

- bardzo mi przykro Christianie- powiedział i pogladzilam go po ramieniu
- musi być ci bardzo ciężko jeśli czegoś potrzebujesz to wal śmiało - powiedziałam i spojrzałam w jego oczy
- jasne mogę was odwiedzic Ty również możesz do mnie wpaść - uśmiechnęłam się do niego
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Oczywiście było mu ciężko.. Ale starał się i tym nie mówić za wiele.. Pokiwał tylko głową..
-Dziękuję.. - powiedział miło..
-Ale.. Oderwijmy się od tego ponurego życia.. - powiedział i przywołał barmana. Zamówił im kolorowe shoty jakieś fajne..
-dziś szalejemy Brooke Davis.. - powiedział do niej i wypili brudzie.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jak sobie życzysz Grey -powiedziałam i napiłam się , a po chwili zaczęli pić szoty mieszali to z kolorowymi drinkami , aż w końcu Brooke była już ostro wstawiona
-może zmienimy lokal -pomachałam brwiami z figlarnym uśmieszkiem
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

- Oj tak, zdecydowanie zmienimy miejscówkę.. - powiedział i uśmiechnął się do niej.. Wypił ostatniego shota i spojrzał w jej oczka..
-Możesz mnie zabrać dokąd tylko zechcesz.. - powiedział i spojrzał na jej ciałko. Wstał z krzesła i podał jej dłoń by prowadziła. Mieli wybór albo pokoje do wynajęcia albo do niej. Bo u niego cała rodzina na chacie xD no chyba że dalej chca imprezować.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Josie miała dość ponury nastrój, więc postanowiła się wybrać do NC. Siadła sobie przy barze i zamówiła whisky.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Christian dzisiaj pracował. Podał Jose zamówionego drinka
- proszę bardzo- powiedział kiedy stanął na przeciwko kobiety
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Dziękuję.. - powiedziała miło i uśmiechnęła się do niego.. Zmierzyła go dyskretnie wzrokiem i łyknęła że szklanki seksownie oblizując wargi..
-Yhmm. Pyszności.. - powiedziała mierząc go nadal.. Nie wiadomo czy mówiła o nim czy o drinku.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Christian rozglądał się po całym barze musiał być czujny żeby klienci nie za długo czekali na drinka. Uśmiechnął się do dziewczyny i zajął się czyszczeniem szklanek do drinków. Ustawiał je pod barem
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Popatrzyła na niego, ale cóż.. Zignorował ją, więc odwróciła głowę w stronę sceny i popijała sobie drinka.. Jacyś tam faceci do niej zagadywali, ale cóż.. Nic specjalnego, więc.. Raczej szybko ich zbywała xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIGHT CLUB”