Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Yhm..mam nadziejej z ebeda na sinformowac jakby co..chce wszyskto wiedziec od razu.. - a nie ze on ebdzie wiedziala jej dakwowal info xd\
-Nie..po prosut..jestesmna siebie zła z epozowlilam sobie uwierzyc ze moge miec nrmalne zycie.. - dodala i sie wtulla w niego
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Jasne.. Będziemy wiedzieć na bieżąco.. - powiedział i uśmiechnął się.. A przynajmniej on.
-Kochanie.. Możemy.. A jak nie możemy to uciekniemy. A koniec świata.. Na bezludna wyspę.. Ja będę łowił ryby a ty będziesz pleść kosze z wikliny.. - powiedział i pocałował ją..
-Nie zamartwiaj się na zapas.. To pewnie nic takiego..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zasmiala sie lekko..
-Nie moglabym tego od ciebie wymagac..juz nie tmy razem - dodala.Wkoncu co jak cos wiedziala, że on ok..moze powaznie myslal o och zwiakzu ale chyba nie jakos przyslzosciowo by zakaldac rodzine itp.
-Wiec mam andzieje ze to jednak.ne ebdzie konieczne - powiedziala.No ale nie bylo jej za choere do smiechu.
-EH..kurd.e.dasz rade skolowac mi jakes tabletki na sen?Inaczje nie usne... - powiedziala
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Nie wymagasz tego ode mnie.. Sam się zaoferowałem.. - powiedział i uśmiechnął się do niej miło. Cmoknal ją
-Co jak co to też mam taką nadzieję.. Choć ta bezludna wyspa brzmi kusząco.. - powiedział..
-Yhmm. Jasne.. Ale siedź tu i nie otwieraj nikomu.. - powiedział i poszedł na dół po tabletki.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-NIby tak ale.. - urala bo po co drazyc temat jak nie trzeba..jeszcze.beda debatowac jak bedzie trzeba.
-jasne.., wex karte bys wszedl - powiedziala i jak poszed to spojrzała prze zokno jeszcze na ulice a potem sie polozyla na lozku juz i czekala na Mikea
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Okej..-powiedział i chwilę go nie było ale w końcu wrócił z tymi tabletkami. Usiadł koło niej na brzegu łóżka i podał jej ze dwie żeby mogła zasnąć..
-Powinno być lepiej..-powiedział i cmoknął ją.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Dziekuje - łyknrła i popiła woda.
-Kładziesz sie ze mna? -zapytala.
-Zgas swiatlo.. - poprosila.Nawet sie jakos specjalnie nie rpzebierala bo jej sie nie chcialo, zrzucila tlyko spodnie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Tak, kładę.. - powiedział i położył się koło niej na łóżku. Zgasił światło i objął ja od tyłu przytulając mocno..
-Nie bój się.. Jestem tu.. - mruknął jej do uszka.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Normlanie by pwnie nie zasnela ale w koncu tabletki zaczeły dzilac wiec usnela spiac sobie do rana spokojnie.Na szczescie nie mieli zadnych nieproszonych gosci..zadnych telefonów ani nic
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Nic się nie działo.. Ani tutaj ani pod ich domem. Zostali więc w hotelu jeszcze jedna dobę.. A potem wrócili już do domu..
ODPOWIEDZ

Wróć do „HOTEL PLAZA”