Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

- nie dzięki jestem już najedzona - powiedziałam i dopilam swojego grzanca
- to co bierzemy rachunek i lecimy na stok nim się ściemni?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Tak jeszcze cheila mozna - pokiwal gloa i jak dostlai rachunek to zalaacil za nich a potem sie juz zerbali i poslzi znow sobie poszalec na stoklu
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Wjechali na górę wyciągiem po czym wystartowali w dół . Zjechali już na sam dół gdzie zaparkowali auto. Zajęli im to trochę czasu więc na dole jak byli było już szarawo.
- było zajebiście- powiedziałam kiedy już ściągnęłam deskę i szliśmy do samochodu. Wsiedliśmy do niego i pojechaliśmy do domku
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Natalie z Lucasem przyjechali na stół.wzieli narty i przyszli na osla laczke Hha założyli narty.
-ok..może się nie zabije4-zasmiala się i no cóż.. zjechać zjechała.. nawet jej szło choć pomału gorzej jednak było z malowaniem na dole wiec w końcu klapnela na tyłek by się zatrzymać haha
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Obserwował te jej popisy
- to co gotowa zjechać z troszeczkę większej górki?? - taaak troszeczkę 😜
- hamując na tyłku będę mial do masować w domku - oj bo tylek wymarznie jsk tak dużo razy na nim zjedzie...
- chyba że zamiast tego masażu wolisz szukać instruktorki by wyjaśniła Ci jak się hamuje??
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hmm..po prostu moz ety mi wyjasnisz?a jak nie to nie wiem..metoda prob i bedów dzis..a jutro sie zobaczy co dalej - powiedziala.
-I niech ebdzie..moz ebyc wiksza najwyzej zjade na dupie z poowy góry - zasmiala sie
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- fakt... lubię dawać Ci korki - przyznał i ruszyli w stronę koleki by wjechać na poki co na średni stok
- hamujesz gwałtowni skręcając lub kierując do wewnątrz przód nart - powiedział poki co teoretycznie
- opad na tylek tez jest skuteczny
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No no..ale wies.z.latwo sie mowi..a praktyka..ale coz..pocwicze..i zbacyzmy skoro kurde male dzieci umieja - zasmiala sie
Cmoknela go no i wjechali i sie puscili z góry xd
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Pierwszy zjazd troche im zsjsl bo jechali asekuracyjnie ale przy drugim poszlo imznacznie lepiej bo pewniej juz jechała i mogli die skupić na jeździe a nie na eliminowaniu upadkow
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No owszme..wiec potem juz sobie jeździli fajnie.Choc Nat zaliczyła pare upadków ale na szczescie nie groźnych wiec sie nie połamała ani nic.-OK..to co?Ja juz padam..i bym cos zjadla.. - powiedziala jak byli an dole po dbrych kilku godzinach
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Oboje się jednak wyszaleli odpowiednio bez względu na to ile razy ona wylądowała na tyłku
- no to idziemy coś zjeść a potem już w domku wymasuje Ci ten zbolały tylek - puścił jej oczko a potem oddali co mieli wypożyczone i udali się na miasto by coś zjeść... a może i zjedzą coś w pobliżu wśród narciarzy przy stolikach... taki klimat gór
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No zjedli pewnie w restaurcji tutaj gdzies na stoku bo seiro byla glodna..a ze mieli fuksa i sie zowlil stolik to go zajeli.Wiec sobie zjedli cos tutejszego a potem jzu do domku
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aspen”