Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A ano wiem, wiem...tzn..zapewne się dowiem.Ale jak już sie tak wkurzała o bece to na pewno lżej nie bedzie.. - zasmiał sie lekko.No coz..co prawda nie będzie całowal i macał tamtych lasek ale.. :)
-Noo ale i tak zwale na ciebie - zasmiał sie.
-A no..trzeba by jakie piwko wypic bo suchooo... - no i poszli do trica
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

W sumie o tj porze to niewiele bylo otwarte bo to juz zsrodek nocy wiec przyszli coz..do jakiejs budy kebabowej.
-Hmm..moz ebyc?Wiesz ja tma nie wiem co tu pootwierane z jedzeniem o tej porze - dodal
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

- jasne że może być, więc mi kebab z warzywami i do tego frytki- powiedziałam na szczęście obok budki był stolik z krzesłami więc było gdzie zjeść
- często tu bywasz ? Czy wolisz jakieś wykwintne jedzenie?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-ja jestem prosty chłpak..mnie to wszyskto spamuje..tzn wiesz..no wiaomo ze nie lubie tak no wszystkigo wszystkiego ale..czy to kebeb czy obiad z 5gwiazdkowej restauracji..zjem - zasmial sie i zlozyl zamowienie dla nich a potem sobie czekali.Kiedy dostali jedoznko siedli przy stoliku jedzac.
-Wiesz ze jedzenie w srodku ocy nie ejst zdrowe - zasmial sie puzczajac jej oczko
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

- wiem tylko że ja kocham jeść o każdej porze dnia i nocy- zasmialam się .
- smacznego- zabrałam się za dziennie
- ja też lubię prawie wszystko
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Yhm..ciekawe..tzn wiesz ja tez nie mam nic przeciwko jak widac.. - powiedzial wesolo.
-Smacznego - dodal.
-To co?Bierzmey taxi?Czy na piechote cie odprowadzic czy jak?Jak zjemy oczywiscie - zpaytal
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

- taxi- powiedział wesoło i jedlam. Kiedy skończyliśmy jeść zamówiliśmy tac i pojechaliśmy do swoich domów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Centrum miasta”