Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się jak to zrobił ale już się z nim całowała i zmysłowo go ujeżdżała w tej gorącej wodzie.. Oj było to przyjemne.. Szybko się na siebie napalili..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Trzymał ja za biodra żeby mogła bez problemu się na nim poruszać. Odwzajemnił jej boskie pocałunki po chwili zszedł pocałunkami na jej dekolt a później piersi
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Jęknęła kiedy dobrał się do jej piersi j odchyliła głowę do tyłu.. Poruszała się na nim jednak cały czas, głęboko go w siebie wsuwając.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Uwielbiał swojego rudzielca.
- o tak kochanie - czuł jak go w sobie przyjmowała było mu cholernie dobrze. Wrócił do pieszczenia jej piersi ssał na przemian jej coraz twardsze sutki.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

A ona go ujeżdżała mocno cały czas j była coraz bardziej napalona więc.. Niedługo już potem doszła z głośnym jękiem i wpila się w jego usta przygryzając jego wargę..
-Ooo tak, tego mi było trzeba.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

On też doszedł głośno oddychał. Było zajebiście
- tak mi też tego brakowało- powiedział i nalał im winko do kieliszków
- co myślisz o dzieciach?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się do niego..
-O dzieciach? - zapytała... - Jeszcze trochę.. - powiedziała j pocałowała go namiętnie.. - niech się trochę wszystko unormuje... Najpierw ślub.. Potem będziemy myśleć o dzieciach ok?
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

- nie mówię że mamy je mieć już teraz tylko chce wiedzieć czy chcesz je mieć - powiedzmy
- coraz starsi jesteśmy więc trzeba będzie już o tym powoli myśleć - powiedział i napił się winka
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Jasne że chce je mieć.. - uśmiechnęła się do niego.. - Rozmawialiśmy o tym.. - powiedziała miło.
-No wiem, wiem.. - zaśmiała się.. - ale jakoś teraz to wiesz.. Nie sprzyja nam tutaj wszystko dookoła.. - dodała. Bo Fel i Christian i Ty w depresji..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

- ale trzeba żyć dalej przecież się nie zalamiemy przed nami całe życie Kochanie - powiedział
- wypadki się zdarzają więc trzeba korzystać z życia pełna piersia- powiedział
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Wiem.. Ale jakoś.. Jeszcze mi się nie spieszy.. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego. Pocałowała go czule..
-Poczekajmy jeszcze trochę.. - poprosiła.. Spojrzała w jego oczy.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

- dobrze poczekamy tylko nie za długo - powiedział
- to co za parę dni wyjazd - powiedział i puścił jej oczko
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Tak, już się nie mogę doczekać.. - uśmiechnęła się do niego..
-A co do dzieci.. To po ślubie.. Na spokojnie.. - uśmiechnęła się do niego.. Wpila się w jego usta namiętnie..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-jasne -powiedział i odwzajemnił pocałunek. No i żeby nie przedłużać to po paru dniach wyjechali z Tree Hill
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Coltona Grey`a i Sary Stuart”