ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Jego słowa tylko jeszcze bardziej mnie nakręciły. Usiadłam na nim okrakiem nabilam się na jego sztywnego kutasa. Jeknelam kiedy poczułam go w sobie był dobry i rozpychał się w moim wnętrzu. Zaczęłam go ostro ujeżdżać . Było mi cholernie dobrze. Ten samolot i ta cała sytuacja tylko potęgowała moje doznania
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Była idealna w tym, co robiła i widać było, że ma dobrą wprawę xD
-Ooo tak.. -jęknął sobie, wplótł dłoń w jej włosy i pocałował ją ostro..
-Boska jesteś.. -mruknął.. Pomagał jej dłońmi się poruszać na nim. Czuł jak mu dobrze.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Odwzajemniłam pocałunek i nie zwalniałam swoich ruchów. Nabijałam się na niego po same jajka
-o tak Chris -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy. Było mi coraz goręcej
-boski jesteś -zaczęłam zataczać kółeczka swoimi bioderkami.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnął się pod nosem i jak doszła pierwszy raz to podniósł się z nią do góry, usadowił ją tyłem do siebie na fotelu i wbił się w jej cipkę z impetem w tej pozycji, ostro i mocno i w nią wchodził, jajami obijał się o jej tyłek. Rękoma ściskał jej piękne piersi..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Po cudownym orgazmie zmieniliśmy pozycję. Kiedy we mnie wszedł zawyłam z rozkoszy. Zapomniałam , że cała załoga może nas właśnie słyszeć , ale miałam to gdzieś.
-o tak Grey , rżnij mnie !-krzyczałam z rozkoszy jaką mi dawał. Wypinałam bioderka w jego stronę chciałam go czuć go jeszcze głębiej. Moje ciało drżało z rozkoszy. Moje ciuchy robiły się mokre od potu.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Strzelił klapsa w ten jej seksi tyłek i wchodził w nią mocno. Złapał jej włosy i pociągnął, odchylając jej głowę w tył. Pocałował zaborczo jej usta. Uwielbiał ją taką napaloną..
-Ooo tak, Mała. krzycz..- nakręciło go to, że wszyscy wiedzieli już że ją rucha.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Krzyczałam coraz głośniej , aż doszłam. Moje ciało było rozpalone do granic możliwości. Po moim ciele spływały krople potu. Czułam jak dalej mnie posuwa tylko potęgował moje doznania
-o tak Grey idealnie , nie przestawaj-jęczałam coraz głośniej czułam ,że za chwilę kolejny raz dojdę. Moje nogi już drżały na ten kolejny zabójczy orgazm
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Czuł to jak na niego reaguje i normalnie to była petarda.. Ostro się w nią wbijał.. Aż w końcu poczuł na kutasie mocne skurcze i zalal jej cipke swoim nasieniem..
-Oochh.. - westchnął gardłowo. Wpił się w jej usta.. Opadł na fotel a ona na niego.. Cały czas był w niej.
Zaczął masować jej cycki i całować jej szyję..

Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Odwzajemniłam pocałunek.
- idealnie -wydyszalam siedziałam na nim . Zaczęłam zataczać koła biodrami
- jesteś jak narkotyk Grey - zaczęłam pieścić swój guziczek . Jęczalam coraz głośniej . Moje ciało płonęło z rozkoszy.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ty też skarbie.. - powiedział i zaśmiał się jak jeszcze go chciała ujezdzac.. A on już po spuscie.. Więc trochę padł. Złapał jej biodra i trochę jej pomógł.. A potem wytarmosil jeszcze jej guziczek aż doszła kolejny raz..
-Oo tak.. Lubisz to.. - mruknął zadowolony.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Kiedy doszłam kolejny raz wpiłam się w jego usta. Moje ciało drżało z rozkoszy.
-uwielbiam Cię -powiedziałam głośno oddychając. Po chwili z niego zeszłam . Poszłam do toalety się odświeżyć. Ściągnęłam z siebie ciuchy zostałam w samej bieliźnie poszłam do swojej walizki ubrałam świeże ubranie i wróciłam na miejsce. Napiłam się czegoś zimnego.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Patrzył sobie na nią, jak się ubiera i ogarnia..
-Masz piękne ciało.. -powiedział do niej miło i uśmiechnął się. Chwilę jeszcze odpoczywał, a potem sam się ubrał już w ciuchy..
-Niedługo lądujemy.. -powiedział i puścił jej oczko, też się napił jakiegoś drineczka.
No i jeszcze pewnie z godzinka i dolecieli. xD
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

- dziękuję - powiedziałam i pocałowałam jego usta. Kiedy dolecieliśmy wstałam z fotela wzięłam swoją torebkę
- przyjemny lot - puściłam mu oczko i wyszliśmy z samolotu
/ Możesz pisać na Florydzie
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

[Przyjechali z szoferem na lotnisko dla prywatnych samolotów , po drodze zdążyli się jeszcze bzyknąć. Zanim drzwi się otworzyły poprawili się. Wsiedli do samolotu załoga zajęła się ich bagażami.
-boska jesteś -powiedział i wpił się w jej boskie usta. Po chwili poprosił o szampana dla nich i po chwili wystartowali polecieli na Ibizę
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Przyjechałam taksówką na lotnisko dla prywatnych samolotów. Czekałam na Roycea
ODPOWIEDZ

Wróć do „LOTNISKO”