ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

***
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Przyszedł tutaj po chwili gosposia przyniosła to o co poprosił. Ściągnął koszulkę włączył bąbelki i czekał na Jasmine
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Po jakis 10 minutach przyszła..była w stroju kapielowym
-Noo widze ze sie rozgosciłes..super - powiedziala Jas.
-To co?Wskakujemy? - powiedziala i weszla do jacuzzi.Siegnela po swojego drinka i napila sie wygodnie sobie sadajac
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

- pewnie że się rozgoscilem - powiedział . A kiedy weszła do jacuzzi ściągnął spodnie z bokserkami i wszedł do niej.
- od razu lepiej- przysunął się do niej i pocałował z języczkiem jej usta
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Uuu no proszę..od razu do rzeczy - powiedziala widząc jak sie cały rozebrał.Ach..widok miała boski, choc krótki!
Odwzajemniła jego pocałunek..
-Widze ze chyba nie spedzimy tego czasu..a przynajmniej tera.z.na rozmowach - zasmiala sie lekko puszczajac mu oczko i w tkim razie rozwiazała swoje bikini i zrzucila z siebie
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

- skoro mam okazję to na co będę czekał - powiedział bo ostatnio to miał jakiegoś hopla na punkcie bzykania. Jego kutas zaczął stawać na baczność. Całował jej usta ręką pieścił jej piersi po chwili je ssal a ręką zawędrował na jej cipkę . Na początek zaczął bawić się jej guziczkiem.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No mozna i tak.. - zasmial sie.Westcnela czujac jek sie nia zajmuje.Sama zjechała reka na jego meskosc izaczeła go masowac.Czuła jak szybko jego chuj reaguje na jej dłon
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Oj był nakręcony i spragniony seksu. Jego kutas idealnie reagował na jej dłoń.
- mam nadzieję że gosposia zajmie się czymś i nie będzie przeszkadzała bo na pewno szybko tego nie skończymy - powiedział i wpił się w jej usta. Po chwili siedziałam na nim . Jeszcze nie nabił ja na swojego kutasa. Bawił się jej guziczkiem
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Gosposia sie nie przejmuj.Nie przyjdzie nieproszona..a nawet jakby coz..na pewno postara sie byc niezauwazona i nie ebdzie rpzeszkadzac - zasmiala sie.
Westchnela czujac jak ja piesci.Sama tez sie szybciutko nakrecila na tego przytojniaka..
-ach..wystarczy już tej rozgrzewi Młody... - powiedziala i nabiła sie na jego kutasa.
-Acchh..doskonale.. - jekneła i wpila sie w jego usta poruszajac sie na nim
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

- o tak Maleńka- spojrzał w jej oczy czuł jaka jest gorąca. O tak od zerwania z Bliss coś mu się w głowie poprzestawiało i był totalnie napalony na laski . Bawił się przez ostatnie tygodnie jak nigdy puściły mu wszelkie hamulce. Lubił eksperymentować w łóżku i coraz bardziej mu się to podobało. Złapał ją mocniej za biodra i nabijał ja na siebie do samego końca . Pieścił ustami hej piersi był w totalnej ekstazie rozkoszy. Ręką zjechał między ich splecione ciała i maltretował jej guziczek
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Poruszała sie a nim namietnie..jeczała rozkosznie czujac jek jej dobrze.
-Och tak Nosha...yhm...dobrze..och takk.. - oderwala go od swoich piersi i pocałowała go długo i ostro z jezyczkiem.Po chwili wstała z niego i obrocila sie tyłem.Oparła sie rekami o brzeg Jacuzzi wystawijac do neigo swoj tyłeczek.
-ierz mnie..
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Oj podobało mu się to jaka jest namiętna. Wstał za nią i po chwili w nią wszedł z impetem . Jęknął czując jak jest boski gorąca
- oj tak Jas idealnie- zaczął ją ostro posuwać od tyłu
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Jęczała coraz głosniej i zmysłowym głosem.
-Yhm..och takk...Jeszcze Noah..o tak..! - Wsunęła reke miedzy uda pieszczac swoj guziczek i czujac jak jej cipka pulsuje juz coraz szybciej
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Strzelił jej soczystego klapsa w sexowny tyłeczek. Oczul jak się na nim zacisnęłam.
- o tak Jasmine - powiedział czuł jak juz mu nie wiele brakuje. Wchodził w nią agresywnie, pociągnął ją za włosy i wpił się w jej boskie apetyczne usta
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Achh ty... - sykneła i odwzajeniła pocąłunek wyprostowujac sie po czym jeszcze cheil i doszła jeczac w jego usta.Jej ciało zadrzało..cipka sie zacisneła chciwie na jego kutasie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Jasmin Miller & Duarte Silva”