Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

***
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Też owinął się ręcznikiem wziął truskawki bitą śmietanę w aerozolu i trunki. Postawił wszystko na nocnej szafce. Pociągnął za jej ręczniki który opadł na podłogę . Po chwili pozbył się swojego ręcznika. Podszedł do nie i pocałował łapczywie jej usta. Ręką zawędrował na jej guziczek i zaczął ją pobudzać
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Uu..szybko.. - zasmiala sie ekko przejechal pazurkami po jego klacie i brzuchu.Odwzajemnila pocalunek bardzo namietnie.
-Achhh.. - westchnela czujac jego palce.Pociagnela go na lozko.Padli.Relax babe - powiedziala po czmm zeszla pocalunkami po jego klacie i brzuchu i zaczeła sie zajmowac jego chujem.Lizneła po całej dlugosci biorac w dlon..a pote zaczea go piescic wkladajac w usta
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Kiedy leżał już na łóżku uniósł głowę i patrzył jak robi mu dobrze. Ten widok był watry miliony.
-o tak Jas idealnie , weź go głęboko -powiedział czuł jak wsuwa sobie jego kutasa głębiej do buzi. Po chwili jego przyjaciel był już pełnych rozmiarów. Wplótł palce w jej włosy i poddał się tej rozkoszy jaką mu sprawiała. Głośniej pomrukiwał
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

WIec skladała..głeboko az sie dawiła i mocno sliniła od kego kutasa w gsrdle.Ale nie przestawala.Chciala mu zrobic jak najlepej.Pochwili na chwile wjela jego kutasa zust i zassala jego jajka.Reka wciaz masowala jego wielk apałe
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-o tak Maleńka -powiedział czuł jak jest mu bosko
-idealnie obciągasz Jas -powiedział i spojrzał na nią z zachwytem
-wskakuj na mojego kutasa, chcę poczuć jak jesteś gorąca , jak Twoja cipka będzie chciwie zaciskać się na moim drągu
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Praktyka Słodziaku zasmiala se i w koncu go dosiadła.Nabila sie na jego kutasa calego przyjmuja go w sobie.Pochylila sie i wpila w jego usta juz sie na nim poruszajac
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-idealnie -powiedział kiedy nabiła się na niego. Odwzajemnił jej pocałunek i sam zaczął całować ją z języczkiem. Błądził rękoma po jej seksownym i jedwabiście gładkim ciałku. Poddał się tej chwili myślał tylko o tym żeby dać jej jak najwięcej rozkoszy
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Popruszała sie coraz syzbciej..pod roznymi katami.Oparła sie rekami o jego klate i zataczala kóleczka to nabijala sie mocno góra dól pojekujac i czerpiac z tego duzo satysfakcji
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

- o tak maleńka - powiedział i poddał się tej rozkoszy. Po dłuższej chwili objął ją swoimi ramionami zgiął nogi w kolanach i zaczął ją posuwać od dołu. Wykonywał gwałtowne ruchy wchodził w nią po same jajka.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Coht ak...aacch..oh Noah.... jeszce... - oj tak lubila stanowczych facetów w lozku.Jej cipka coraz monciej sie na nim zaciskala i pulsowala
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

A on uwielbiał kiedy kobiety jęczały jak je posuwał. Nie zwalniał swoich ruchów coraz głośniej oddychał
-ohh tak -powiedział nakręcony nie wiele mu brakowało. Posuwał ją od dołu , aż oboje zaczęli szczytować
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Doszła mocno sie na nim zaciskajac.
-Ach.bosko.. - wpila sie w jego usta namietnie a potem zlazła z niego.
-Zaraz wracam - poszła do łazienki sie ogarnac troche a potem wrocila i sie juz plozyla.
-Nie wiem jak ty..ale ja sie musze przespac troche.. - zasmiala sie
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-ja też się prześpię -powiedział napił się jeszcze drinka.
-zaraz wracam -poszedł wziąć prysznic i nagi wrócił do łóżka
-mam nadzieję , że rano też masz mega ochotę na sex bo ja zawsze -pocałował jej usta i położył się na brzuchu
-dobranoc-poszedł spać
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nic sie nie martw - zasmiala sie i po krotkiej chwili juz sobie oboje spali do późnego rana
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Jasmin Miller & Duarte Silva”