Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Oo tak, coś do jedzenia się przyda, bo kurde. Woda wyciąga.. -powiedziała i zaśmiała się..
No i polezaly jeszcze chwilę, żeby powysychać, a potem się przepasały tylko takimi szmatkami zwiewnymi i poszły sobie na plażę do knajpy.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Okey - więc Zoey poszła do pobliskiego baru na plaży i kupiła im jakies fajne kolorowe, zimne drneczki a potem wrocila po jakis 10 minutach.
-Oo widze ze wabimy facetow na cycki - zasmial sie Zo i podała drineczka friend.
-nie no zartuje..ale owszme..w naszej roocie lepiej miec rowna opalenizne - powiedziala i poszła za przykłądem.Zrzucila gory bikni , ulozyla sie wygodnie..a raczej tak no..oparla sie na lokciach za soba i popijala drineczka palajac sie
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-dzięki -wzięłam od niej drinka i napiłam się
-lubię być dobrze opalona , a co do cycków to niech sobie popatrzą i mogą sobie pomarzyć -powiedziałam śmiejąc się
-co drugi zaraz będzie sobie trzepał -napiłam się i patrzyłam sobie na plażowiczów
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No wiesz..pewnie sporo znich i tka juz je widzialo w klubie - zasmiala sie Zoey.
-Mysliszz?Kurwa..to by bylo dobre..Jak jakigos wypatrzysz to daj znac..pomacam cie by mial chlopak przestawienie - zasmiala se i popijala drineczka
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No więc ok..szli do niego ale plaża...I popijali drinki.
-fajnie.. hiszpaneczka.. to jak się znalazła w TH? -zapytał ciekaw.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się..
- Przyjechałam na studia w zasadzie.. - powiedziała, spojrzała na niego, wzięła go za rękę, sobie poszli do niego spacerkiem..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-może lepiej nie bo jeszcze by podszedł i zapytał czy może podotykać żeby mógł dość -zaśmiałam się i napiłam się drinka
-ale to prawda pewnie większość z nich przychodzi do klubu żeby móc później sobie fantazjować
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Candy parsknela smiechem.-No tak..chcialby z pewnoscia..
-No wlasnie..a co bogatszy sobie moze pozwoic na panieke.. - dodal.
Po kilku chwilach rozmowy i opalania dopila drinka.
-ide do wody sie schlodzic.idziesz czy zostajesz? - zapytala friend
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-pewnie że idę -powiedziałam dopiłam drinka związałam włosy żeby ich nie pomoczyć i pobiegłam do wody. Po chwili już sobie pływałam woda była dzisiaj idealna
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Wpadły wiec do wody plywajac sobie schładzajac swoje rozgrzane od slonca ciałka.Po jakis 20 minutach Zoey wyszla i wrocila na recznik, rozlozyla sie i dała wyschnac swojemu sexy ciałku na sloneczku
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Cheryl dłużej popływała. Po czym wyszła z wody seksownym krokiem przyszła na swój ręcznik .
-zajebista woda -powiedziałam do przyjaciółki i klapnęłam sobie wygodnie
-trening zaliczony -zaśmiałam się
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Owszem..pogoda juz super i woda..rewelka do ochlody - powedziala ZOey.
-niemniej..jeszcze cheile i sie zbieram..musze si przygotowac do pracy.I chwile dychnac
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ja też wracam z Tobą -powiedziałam
-wieczorem chyba pójdę do jakiegoś klubu się zabawić -powiedziałam i po jakiś 30 minutach dziewczyny się pozbierały ubrały górę os strojów no i poszły spacerkiem do klubu
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Max z samego rana wyszedł z domu i biegał sobie wzdłuż plaży co jak co ale lubił być w formie
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

To skoro plaza to przyszli w koncu na nią.Rozlozyli sie na kocu i rozebrlai.
-HMm..mowisz..ok..niech ebdzie..choc wiesz..daty slubu jeszcze nie ma..narzeczenstwem mozmey byc i 10 lat - zasmiala sie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Plaża”