ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-jeśli Ci się spodoba to będzie można to powtórzyć -powiedziałam i po chwili dobrałam się do jego rozporka. Zanim zdążył zareagować zaczęłam mu obciągać . Pozbyłam się swoje koszulki zostając w samy staniku.
-to chyba lubisz -powiedziałam i zaczęłam go sobie głęboko wsadzać po gardło
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaatakowała go i już dobrała się do jego kutasa..
-Ej, ej, laska.. Hamuj.. -mruknął, ale nie żeby jakoś specjalnie się opierał. Westchnął głośniej, gdy wzięła go tak głęboko w usta..
Złapał ją za włosy i odciągnął od swojego chuja, spojrzał w jej oczy..
-Napalona dziwka.. -mruknął i mocniej naparł na jej gardło swoim kutasem.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-nie mówię , że nie -powiedziałam , a po chwili miałam w ustach głęboko jego chuja . Pracowałam bardzo intensywnie ustami. Wchodziło głęboko w moje usta aż obijał się o moje gardło. Było dużo śliny która ściekała mi po kącikach ust. Obciągałam mu najlepiej jak potrafiłam. Ręką pieściłam jego jajka.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiał się na jej słowa.. I cóż.. korzystał z obciągania.. był zły że tak się na niego rzuciła.. ale z drugiej strony była.dobra w tym co robiła.. nie oponował więc.. chociaż co chwilę ją nieco przyduszał swoim chujem. W końcu zalał jej gardło, usta i nawet twarz swoją sperma..
-Dopiero teraz wyglądasz jął dziwka.. -Mruknął do niej z warknięciem jak dochodził. Opadł na trawę głośno dysząc.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Przełknęłam wszystko, wytarłam twarz i spojrzałam na niego
-skoro lubisz dziwki to mogę właśnie tak dla Ciebie wyglądać -powiedziałam z figlarnym uśmieszkiem
-poza tym chyba było Ci dobrze -powiedziałam i napiłam się
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Poprawił chuja i schował go w gacie.. Spojrzał na nią.
-Dzięki za loda, ale już nie korzystam z takich usług.. -powiedział do niej, co jak co to starał się być asertywny, bo była cholernie seksowna, i co tu dużo gadać w jego guście, a jeszcze obciągała zawodowo.
-Nie narzekam.. -powiedział i spojrzał na nią uważnie, odpalił fajkę i się zaciągnął.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-jak tam chcesz -powiedziałam seksownym głosem . Poprawiłam swoją koszulkę. Napiłam się drinka
-od zawsze jesteś taki wierny ?-spytałam z ciekawości
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

W sumie już rozmawiali o tym czy był wierny..
Spojrzał na nią. Była seksowną ale już jakiś czas temu nauczył się panować nad instynktami.
- Na pewno w klubie znajdziesz niejednego który będzie miał ochotę na więcej niż ja.. - zaśmiał się..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-sama lubię wybierać sobie kochanków i mam nadzieję , że w klubię bedzie z czego wybierać -powiedziałam z figlarnym uśmieszkiem
-bo ja lubię bardzo się bawić -puściłam mu oczko dopiłam drinka.
-to czas na mnie -wstałam z trawy poprawiłam się
-widzimy się w pracy ?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Myślę że w klubie nie będziesz narzekać na brak zainteresowania.. jednak.. co ja mogę powiedzieć.. praca to praca.. musisz wypełniać swoje obowiązki.. a nie się bawić.. - powiedział.
-Yhm to ja też.. odwiozę cie.
Wsiedli na jego motor i pojechali .
ODPOWIEDZ

Wróć do „WZGÓRZE ZA MIASTEM”