Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Moze trochę, początki dla par zawsze spoko. Wiesz. Trzeba pokazać kto z kim itp..- zaśmiała się. Tańczyła sobie z Chrisem. Lubiła go..
-mags ci wpadła w oko? - zapytała normalnie i uśmiechnęła się. Widziała ze Ami baluje z Benem.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się..
-No tak.. mogłaby tego nie przeżyć.. - powiedziała do przyjaciela.. choć to chyba bardziej Mags nie lubiła Sophii a nie na odwrót. Ale nieważne.
-Ja z reguły też nie.. ale nie spodziewałam się że skoro przylecieliśmy razem z Benem to mnie zostawi dla przyjaciółki Sophii.. - powiedziała tylko ale spokojnie .
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Aa no to pomieszalam..niemniej serio?Soph by poszla na to? xd
-No coz..mowisz tka jakbys go nie znała..jeszcze go nie mamilas na tyle by byl zpaatrzony w ciebie jak w obazek - dodal smiejac sie.
-No chyba ze kurcze..no sytuacja jest taka..sama wiesz jak bylo ze mna i SOph..zeswirowalem jak mi wyznala uczucia..wic no ne wiem..nie wnikam w was ale jak co to kibicuje..a jemu moge powiedziec cos by noo..zajal sie toba - wyszczerzyl sie do bff
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

nie widze sensu tego juz grac bo ja wytraam watek czekajac na odpis 10 dni lub dluzej.Wiec ja stad spadam.. (jak chcecie mozecie sobie cos tma dokonczyc) :P
SORRY :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Retrospekcje”