ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

<sex>
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Oplotła go konczynami wiec caluajc po drodze jak ja niósł az ja doniósł.Zeskoczyla z niego i no coz..ona cala wyrobierana juz i
-Ej..moje ciuchy tma zostaly - zasmiaa sie i wskoczyla na lozku po czym zawolala go paluszkiem.
-Come on Babe.. - usmiechnela sie i oblizała usteczka jezyczkiem sexownie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jak na taką trudną do zdobycia, to... -zaśmiał się, ściągnął gacie i był już nad nią..
-To dość szybko poszło dzisiaj.. -pocałował ją ostro by nie zdążyła nic powiedzieć.. Przejechał dłonią po jej piersi i ścisnął ją mocno, uszczypnął sutek..
Chwilę pieścił dłonią jej cipkę, a potem się w nią wsunął od razu.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj do zdobycia trudna nie ejstem..tlyko trudna w obejsciu..ale to juz ci sie udalo - zasmiala sie Olivia odrywajac sie od jego ust.
-Ach..lubisz szczypac co.. - dała mu klapsa w tyłek.
-och.. - jkenla jak tka syzbko sie w niej znalazł.Zarzucla noge na jego bodro a rkami bladizla po jego pleckach całujac sie z nim
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiał się w niej..
-Yhm to widzę.. - powiedział wesoło I już się w niej poruszał dość intensywnie.. chciał ja zaspokoić.. ale też chciał dojść jeszcze raz dzisiaj.. a już go chyba trochę siły opuszczały.. pieścił jej ciało dłońmi i poruszal się w niej.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Oj jak go puszczały to musi powiedzieć..to mu Olivka pomoze haha
-YHm..och tak..yhm..ach.. - pojekiwała czujac jak jej dobrze.Calowala jego usta od czasu do czasu..rekami bladizla po jego cudownym ciałku.
-Jak chcesz dojsc? - zapytala.
-Wiesz..lubie praie wszyskto - powiedziala.Oj..tylka nie da! Jest analna dziewica jeszcze xD
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnął się do niej i puścił jej oczko..
-Spuszczę Ci się na cycki..-mruknął nakręcony i pocałował ją ostro. Cały czas mocno się w nią ładował, dysząc ciężko już.
Ściskał jej piersi i drażnił sutki..
W końcu gdy ona doszła, to sam jeszcze kilka razy w nią wszedł, a potem wyciągnął chuja i spuścił się na jej dekolt i piersi.. Jęknął zadowolony, podsunął jej końcówkę chuja, by wylizała..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

O tak..było dośc szybko ale intensywnie.ZAssała jego głowke wysysajac co do kropelki a potem zasmiala sie.
-Nice.. - pokrecila glowa patrzac na swoje cycki w jgo spermie.Znalazła husteczke i ja z siebie wytarła.A potem sie polozyla i wtulila w niego..
-Dobranoc?Czy mnie wywlaisz do domu? - zapytala chichoczac lekko
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiał się z niej..
-Nigdzie Cię nie wywalam.. -powiedział z rozbawieniem, przytulił ją do siebie i pocałował w czoło, a potem zgasił światło i poszli spać.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Rano Liv sie obudziła pierwsza.Przez ból głowy.Wstała z łozka i poszła na chwile do łazienki siku i sie ogarnać w miare.Ubrala sie a potem nie chcac go budzic jeszcze, bo bylo dosc.."wczesnie" jak na poimprezowe odsypianie to sobie wyszla na taras sie przewietrzyć..walnela sie na jakims lezaczku czy kzesle czy cos i w sumie po kilku chcilach jej sie znow zsnelo haha
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Więc on się obudził odpowiednio później.. spojrzał na drugą stronę łóżka i jej nie było. Zdziwił się lekko, ale wstał, lyknal prochy i popił woda.. poszedł się odlać.. a potem poszedł jej szukać.. znalazł ja na balkonie.. zaśmiała się widząc że śpi..
-Hello śpiącą królewno.. - mruknął do niej i kucnął obok leżaka..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No nie był to jakis super mocny sen juz wiec od razu jak do niej powiedzial to sie przebudzila.
-CO?Ach..kurde..zasnelam?Ale jaja - zasmiala sie.
-Kiedy wstales? - zapytala milo.
-Ach..ale ty sexownie z rana wygladasz - powiedziala.Taki rozczochrany itp xd
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Przed chwilą.. -powiedział i zaśmiał się na jej słowa, spojrzał na jej rozciągnięte na leżaku ciałko..
-Muszę przyznać, że ty też.. - dodał i przejechał dłonią po jej piersiach, ściskając je nieco..
-Chcesz coś zjeść? Pić? Seks? -zamachał brwiami, szczerząc się głupio.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Ona ubrana juz..ale eh..nie umial łapek trzymac przy sobie hihi
-Hmm..kawke..i moze jakiegos tosta z dżemem? - powiedziala milo.
-Seks niekoniecznie..jesli nie musze.. - zasmiala sie.,Byl cholernie sexowny i dobry w lozku ale ona nie musiala co chwile sie bzykac.Cenila sobie tez po prostu mile spedzenie czasu czy pogadanie.
-A potem ebde spadała - dodala.
-Wiec sie uwolnisz ode mnie - puscila mu ockzo.
-A! no i jeszcze mozesz mnie pocałowac.. - dodala
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiał się z niej, ale pochylił się w jej stronę i pocałował ją namiętnie, dobrze, z językiem.. I trzeba mu przyznać, że dobrze całował, więc.. xD
-Yhm, to chodź.. Zjemy śniadanie..-powiedział miło..
-A potem Cię odwiozę, albo odprowadzę.. -dodał jeszcze, uśmiechnął sie, wziął ją za rękę i poszli na dół.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Emmetta Crawforda”