Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No wiec juz lafnie ubrani przyjechsli fo urzedu... przed eejscirm czrkal na nich Kevin z laska z ktora byl w zwiazku
- mówiłem.ze będą świadkowie- puścił jej oczko... weszli i z racji nieumowionego terminu musieli dac w łapę urzędnicze by jednak ich hajtnela bo szła już do domu...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Skoro ładnie już byli ubrani to Megan miała na sobie taką sukienkę.
Kevin był trochę zdziwiony, jednak nie aż tak bardzo jakby się można było spodziewać po takim szybkim ślubie..
-Dzięki że jesteście.. - powiedziała Meg do nich miło. A potem już weszli do sali gdzie miał się odbyć ślub. Potrzebne były wszystkich dokumenty itp.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Formalności nie były problemem... niemniej Joel i świadkowie mieli wszystko co potrzeba i Megan chyba też...??
- szybki ślub i na wariackich papierach ale jednak nie mógł być bez Was - przyznał Joel do Kevina
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Megan też miała wszystko więc po jakiś 30 minutach wyszli z urzędu, trzymając się za rece z Joelem. Kevin złożył im życzenia i nawet Meg dostała jakis mały bukiecik. Obcalowali się itp.
-Zapraszamy zatem na ślubny obiad. - powiedziała Megan no i pojechali autem do knajpy a po obiedzie już do domu.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Więc minęło kilka dni.. Załóżmy że był tam 29.02 sobota. XD
Więc Justine z Mattem przyjechali do urzędu. Oboje odstawieni.. A w zasadzie to cała czwórka przyjechała. Bo Erica I James też się tam zaraz znaleźli..
Jakoś koło 15 mieli zarezerwowana salę ślubną. Więc Justine w ten bialej kiecce. Spojrzała po towarzystwie.. Uśmiechnęła się.
-Gotowi na wielka chwilę? - zapytała. Ej. Nie wiem co z jej nazwiskiem!

- My tam gotowi.. Ale to bardziej wy powinniście być.. - powiedziała i uśmiechnęła się. Poprawiła kieckę Justine. Btw. Świadkiem Justine jest James. A Matta Erica. Żeby było jakoś po ludzku i poprawnie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

NO no tak tak z tymi swiadkami.A nazwisko no to nie wiem jak tam wolisz xD Jendo jest pewne..on ne zmieni xD
-Noo wielka chwila..nasz jeden z najlepszych dni w zyciu - powiedzial Matt patrzac z smiechem na swoja narzeczona ejszcze.
No ale w koncu ich wywolali wiec weszlo do tej salki.Dali obraczki no i tam ten Urzednik tam czytal to wszyskto..oni zlozyli t aprzysiege krotka a potem podpisali wszyscy 4 papiery.Oczywiscie jakies gratulacje standardowe od rzendika no i wyszli z sali.


No ceremonia szybko zleciala..wic po oczywiscie byly serdeczne zyczenia i gratulacje.
-Eh..moja mlodsza siostra wydoroslala..ach..jak ten czas lecii - zasmial sie James puszczajac im oczko.
-I jak? Nie ma roznucy co? Jedynie papierek i odstraszacz kobiet na palcu - zasmial sie.
-To co? Zbiermay sie do knajpy czy cos ejszcze gdzies? -zapytal.Bo pewnie tma mieli sotlik wynajety w restauracji
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się na słowa Jamesa..
-W końcu trzeba wydorośleć.. - powiedziała.. - Wzięłam przykład z ciebie i tak jest jak jest.. - dodała. I objęła sobie Matta w pasie..
-Chyba wszystko mamy.. Więc jedziemy do knajpy.. - pokiwała głową.

- Super! Bardzo się cieszę z waszego szczęścia.. I mam nadzieję że wszystko od teraz już będzie cudownie.. - powiedziała i tam ich wyściskała. Pewnie mieli dla nich jakiś drobny upominek. Ale nie wiem co. XD w każdym razie dostali. A potem to już pojechali do knajpy.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Po pracy, popołudniu, Charlie przyjechał do USC.Wszedł i umówił im termin szybkiego slubu z Maze.Wypełnił papiery no i z daa 25/06/2021 pojecal do domu
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Przyjechali na umówiona godzine.Wszyskto bylo bez opóźniej wec weszli od razu.Pani Urzedniczka wygłosiła oczywiscie tma formułke jakąś itp a potem CHarlie ejszcze od tak..na spontanie powiedzial pare miłych słów "przysięgi" no i wymienili sie obrączkami.CO jak co taka ceremonia to trwa kilka chwil
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Ale było całkiem sympatycznie, potem podpisali wszystkie te papiery, które były potrzebne itp..
No i w końcu wyszli z USC, trzymając się za ręce.. uśmiechnęła się do swojego męża. <3
-Idziemy coś zjeść? - zapytała bo w sumie porą obiadu, a ona glodna Była już xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Idziemy..wybieraj jaka chcesz knajpe.Co tlyk chcesz.. - powiedzial i pocałowął ja.Oczywiscie obraczki mieli na palcach juz.
-Kocham cie..Zoko - a jak z nazwiskiem?Zostala rpzy swoim czy podwojn?Bo ona aktorka to raczej nie zmieni haha
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się do niego, pewnie skoro się już zdecydowali to jednak zmieniła na podwójne, bo ze swojego całkiem nie chciała rezygnować..
-Ja Ciebie też, mężusiu.. -powiedziała zadowolona i pocałowała jego usta namiętnie..
A potem wsiedli w auto i pojechali do RJ na plaże.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RATUSZ”