Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Belkę zabrali na salę operacyjną, a ja przyszedłem do sali z noworodkami, zapytałem pielęgniarki, które to moje i podszedłem do łóżeczka..
Uśmiechnąłem się na widok małego, ale bardzo martwiłem się o Belkę..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

CHyba tu xD
Wiec przyjechali z maze na sale.Akurat tutaj gdzie inkubatorki itp nie bylo nikogo.Pielegniarka ich zaprowadzila do synka i otworzyla te okienka pozwalajac im po dezynfekcji małego tam pogładkac sobie chwilke.
-Jak wszyskto bedzie ok..to za kilka dni mysle, że moze wprowadzimy naswitlanie przenosna lampa to damy fo Pani do sali.Wiec prosz ebyc dobrej mysli - powiedziala milo pielegniarka po czymzostawila ich chwilek samych siadajac tma z abkiurkiem sowim itp
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Boze.. jaki on jest malutki.. nie mogę się przyzwyczaić do tego że już nie jest we mnie... I nie mogę go ochronić...- powiedziała go tam trzymając za łapkę.. normalnie łzy miała w oczach. Chciała go tulić i tulić tylko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A no mały..ale zdrowy..wiec nie jedno dziekco bylo wczesniakiem i co..zyja sa zdrowe itp - powiedzial.
-I mozesz..mozesz go chronic..ale teraz trzymajac w rekach a nie w sobie..bedzie dobrze Kochanie - cmoknal ja w glowe.
-Tydzien szybko minie..wierze z enie ebzie zadnych komlikacji i niedlugo ebdzemy w wdomku
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Mam nadzieję...- powiedziala i westchnęła. Siedziała przy tym okienku i trzymała małego za.lapke.
-Nie zdawałam sobie sprawy że to będzie takie trudne widzic go tutaj.. - powiedziała. W sensie ze w tym inkubatorze..
-Ehh.. posiedzimy z nim trochę?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Wiem..ja też.Bo to chyba nigdy nie jest łatwie patrzec na takie maleństwo jak ma podlaczone jakies rurki itp - powiedzial.
-Jasne..ile zechcesz..albo ile am pozwola - usmiechnal sie.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Oparła głowę o jego biodro i patrzyła sobie na synka..
-Co myślisz o imieniu Ethan ostatecznie? - zapytała miło. Bo mieli kilka imion wybranych.

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Mizia ją tam sobie po wsłoach.
-Mysle, że jest ok.Pasuje mi i mozna ostatecznie stwierdzić, że mamy małego Ethana - powiedzial Charliez usmiechem
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

No i pięknie. Wybrali imię.
Mlody kilka dni musiał poleżeć w inkubatorze, ale potem końcu wyciągnęli go i dali Maze, żeby mogła go nakarmić.. całkiem dobrze sobie radził ze ssaniem cycków, więc dużo się jej pokarmu produkowało itp.
Wypuszcili ich po tygodniu, jak zrobili im wszisyskie badania kontrolne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szpital”